Dorina në të brendshme, “çmend” fansat [Video]

Dorina në të brendshme, “çmend” fansat [Video]

Ajo është një modele që është zhvendosur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Por, Dorina Gegiçi ka realizuar një video ku ajo duket superseksi derisa sfilon në të brendshme.

E duket se ajo është në xhirime të një reklame për këto të brendshme, derisa asaj i duket edhe gjoksi i saj i tejdukshëm.

Dorina është duke vazhduar karrierën jashtë trojeve shqiptare si modele, ku ka sfiluar në Singapor dhe në Neë York, ku po sfilon për veshje të ndryshme. 

 

 

COMMENTS