Djali i ‘Rubit’ është bërë burrë dhe po ‘djeg’ rrjetin

Djali i ‘Rubit’ është bërë burrë dhe po ‘djeg’ rrjetin

Aktorja meksikane ‘Rubi’ ka pozuar pranë djalit të saj dhe ai ka marrë gjithë vëmendjen.

Kanë kaluar gati 15 vite nga përfundimi i serialit ku aktorja meksikane luante rolin e ‘Rubit’

Mirëpo pavarësisht kësaj, Barbara Mori është në qendër të vëmendjes së mediave për shumë arsye.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo po ndiqet nga një numër i madh i njerëzve dhe me fotot që poston e ka dëshmuar se po e mban veten në top formë dhe aspak nuk po plaket.

Për ata që nuk e kanë ditur ‘Rubi’ ka një djalë i cili quhet Sergios dhe është model. Djali i 41 vjeçares është rritur shumë dhe ka arritur të bëhet i famshëm për pozat që merr.

Ai po ‘çmend’ rrjetin. 

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19