Diona Fona flet për jetën private, tregon se a është në lidhje

Diona Fona flet për jetën private, tregon se a është në lidhje

Artistja e re, Diona Fona ka filluar të jetë aktive me projekte të reja muzikore.

E ftuar në emisionin “Mirage”, që është prodhim i lajmi.net ajo ka zbuluar projektet e reja muzikore, shkruan lajmi net.

E përpos projekteve, Diona ka folur edhe për jetën private ku tregon se a është në lidhje. Për këto dhe shumë gjëra të reja rreth këngëtares Fona i mësoni në materialin në vazhdim.

Kujtojmë që “Veç fjalë”, është projekti i fundit i lansuar nga ajo që u prit mirë nga publiku.

 

COMMENTS