Dikur e kishte të dashur! Ledri befason me komentin në imazhin e fundit të Duas

Dikur e kishte të dashur! Ledri befason me komentin në imazhin e fundit të Duas

Dua Lipa vite më parë ka qenë e dashura e reperit Ledri Vula.

Megjithatë, prej vitesh dyshja kanë ndarë rrugët, ndërsa Dua po zhvillon karrierë ndërkombëtare, shkruan lajmi.net.

Edhe pse të ndarë, Dua dhe Ledri duket se kanë ende raporte shumë të mira me njëri-tjetrin, e këtë gjë e dëshmon edhe komenti i fundit i reperit mbi foton e këngëtares.

E veshur me një fustan jeshil, në të cilin kishte nxjerrë këmbët seksi në rrjetë, Dua publikoi foton, ku nuk mungoi as komenti i Ledrit.

Ai i ka vënë një figurë të një kofshe pule, ndërsa nuk i ‘shpëtoi’ komenteve të fansave, të cilët ia ‘rikujtonin’ atij se Dua ka të dashur. 

 

COMMENTS