Dhurata e parakohshme që Zaimina e mori për ditëlindje

Dhurata e parakohshme që Zaimina e mori për ditëlindje

Këngëtarja Zaimina Vasjari ka lindur me 17 qeroshor dhe kanë mbetur edhe pesë ditë deri në ditëlindjen e saj

Mirëpo ani pse data e veçantë nuk ka ardhur akoma, Zaiminës një prej dhuratave tashmë i ka arritur.

E para që e ka hapur siparin e dhuratave ka qenë motra e saj, e cila i ka blerë diçka nga firma e famshme ‘Gucci’.

“Dhuratë para ditëlindjes nga motra ime”, ka shkruar Zaimina pranë postimit të fotografisë në Instagram.

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19