Dhurata Dora shfaqet bombastike në veshjen e shkurtër e me flokët super të gjatë

Dhurata Dora shfaqet bombastike në veshjen e shkurtër e me flokët super të gjatë

Këngëtarja Dhurata Dora ka bërë një ndryshim në dukjen e saj e së fundi sëhtë shfaqur shumë me stil në dasmën e BigBang.

Gjatë mbrëmjes së djeshme producenti BigBang është martuar me të dashurën e tij prej vitesh, Blerina Bokshi.

Në këtë dasmë kanë qenë të pranishëm shumë nga yjet e estradës sonë, e ndër ta edhe këngëtarja Dhurata Dora.

Dhurata ka veshur një fustan të Blerina Kllokoqi Rugova, fustan i zi, shumë të shkurtër me një pjesë shtesë në duar që e kompletonte dukjen.

Këngëtarja vërehet se kohët e fundit ka ndryshuar edhe ngjyrën e flokëve, dhe flokët e gjatë në karamel i shkonin shume me fustanin që ka zgjedhur.

View this post on Instagram

Little black dress🖤

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on

 

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19