Demi Rose ngrit përsëri temperaturat, superseksi në fotot e fundit

Demi Rose ngrit përsëri temperaturat, superseksi në fotot e fundit

Demi Rose ka ngritur temperaturat derisa ka treguar belin e saj të hollë, gjoksin dhe të pasmet në pantallona të shkurtër në Los Angeles.

Ajo i ka ngritur temperaturat gjatë gjithë këtij muaji derisa ka vazhduar turneun e saj në Kaliforni dhe Nevada.

E pas këtyre dy vendeve Demi Rose e ka bërë këtë edhe në javën e fundit ku ka pozuar në plazhin Venice në Los Angeles duke bërë një fotosesion seksi.

Modelja, është dukur sensacionale derisa ka treguar gjoksin, të pasmet dhe belin e saj të hollë. /GazetaExpress/

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19