Dalin pamjet e aksidentit në Shqipëri, dy shtetasit kosovarë në gjendje të rëndë

Dalin pamjet e aksidentit në Shqipëri, dy shtetasit kosovarë në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në kryqëzimin mes Blinishtit dhe Lezhës, ku një automjet është përplasur me një motor.

Dy personat që ndodheshin në motor vinin nga Kosova.

Sipas të dhënave paraprake, të dy janë lënduar nga aksidenti dhe janë shtruar në spitalin rajonal të Lezhës në gjendje të rëndë shëndetësore.

Pamjet u postuan nga Report tv.

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19