Cima festoi sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjet i ka mbushur

Cima festoi sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjet i ka mbushur

Rasim Thaçi-Cima është njëri ndër aktorët më të dashur për publikun.

Ai sot feston ditëlindjen e 69-të, gjithë këto vite me një karrierë të ndritshme në aktrim, shkruan lajmi.net.

Me rastin e ditëlindjes, aktori ka pranuar urime të shumta nga të gjithë, posaqërisht nga familjarët.

Vajza e tij, Adelina i uroi më të mirat në këtë ditë, duke e përmendur mbështetjen që ka pasur gjithmonë nga ai.

“Babi, urime ditelindjen e 69, duke te deshiru shendet e gezime.

Te kemi Babe per qefi, babe qe s’priton me na ndihmu e plotesu deshirat edhe tash qe jemi prinder vet. Te kemi pas dhe te kemi mbeshtetes ne krejt ato deshira e kerkesat tona,te duam pa fund, vajza yte me mbesat, qe te kane shume gjyshe perzemer

Shnet”, shkruan Adelina.

 

COMMENTS