Category: SPORT

1 3 4 5 6 7 402 50 / 4012 POSTS
Ozil dhe Kolasinac mund të mos luajnë më për Arsenalin

Ozil dhe Kolasinac mund të mos luajnë më për Arsenalin

Arsenali frikësohet se Mesut Ozil dhe Sead Kolasinac mund të mos paraqiten as në ndeshjet kundër Burnley dhe Liverpool, pasi që u përfshinë në një për ...
Rrahmani: Kalimi në Verona, hap i madh në karrierën time

Rrahmani: Kalimi në Verona, hap i madh në karrierën time

Mbrojtësi i Kosovës, Amir Rrahmani ka realizuar një intervistë per “TuttoHellasVerona” ka folur për kalimin e tij në Seria A dhe rëndësinë e këtij tra ...
Zyrtarët e Barcelonës udhëtojnë në Paris për transferimin e Neymarit

Zyrtarët e Barcelonës udhëtojnë në Paris për transferimin e Neymarit

Barcelona i ka intensifikuar tentimet për ta kthyer Neymarin nga Paris Saint-Germaini në “Camp Nou”. Sipas radiostacionit katalonas, RAC1, zyrtarët e ...
AC Milan, tre yje në shitje

AC Milan, tre yje në shitje

AC Milan ende nuk e kanë përfunduar tregun e transferëve. Ata ende janë duke kërkuar sulmues të dytë, por për ta bërë këtë milanistët duhet të shesin ...
Dybala edhe më afër PSG-së

Dybala edhe më afër PSG-së

Paulo Dybala është edhe më afër Paris Saint-Germain pasi që agjenti i sulmuesit do të takohet me Juventusin të hënën PSG tani konsiderohet si favor ...
Kosova kërkon përkrahje nga tifozët për ta mposhtur Luksemburgun

Kosova kërkon përkrahje nga tifozët për ta mposhtur Luksemburgun

Federata e Basketbollit të Kosovës u ka bërë thirrje tifozëve të jenë në numër sa më të madh në palestër për t’i përkrahur “Dardanët” në ndeshjen e rë ...
Inter Miami, zbulohet super blerja e parë e Beckham

Inter Miami, zbulohet super blerja e parë e Beckham

Edinson Cavani do të jetë blerja e parë e madhe e David Beckham. Pas Neymar, i cili pritet të kthehet në La Liga gjatë merkatos së verës, duket se ...
Humb Ilir Latifi, nokautohet pas dy rundeve

Humb Ilir Latifi, nokautohet pas dy rundeve

Ylli shqiptar i MMA, Ilir Latifi ka pësuar humbje në ‘UFC Uruguay’, ndaj Volkan Oezdemir. Ishte një duel i jashtëzakonshëm mes dy sportistëve me pa ...
Interi insiston për Rakiticin, Barcelona tregon si mund ta marrin

Interi insiston për Rakiticin, Barcelona tregon si mund ta marrin

Të shtunën, para ndeshjes miqësore kundër Napolit, Ernesto Valverde e bëri të qartë se vazhdimi i Ivan Rakitic te Barcelona nuk është i sigurt, edhe p ...
Suso supergol nga gjuajtja e lirë, e kalon Milanin në epërsi në Fadil Vokrri

Suso supergol nga gjuajtja e lirë, e kalon Milanin në epërsi në Fadil Vokrri

Milani ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 1:0 në ndeshjen miqësore kundër Feronikelit, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin “Fadil V ...
1 3 4 5 6 7 402 50 / 4012 POSTS