Category: SPORT

1 453 454 455 456 457 461 4550 / 4604 POSTS
Marca: Gjithçka e kryer, Ronaldo lojtar i Juves

Marca: Gjithçka e kryer, Ronaldo lojtar i Juves

Presidenti i Realit, Florentino Perez dhe krahu i tij i djathtë Jose Angel Sanchez janë takuar të mërkurën mbrëma me agjentin e Ronaldos, Jorge Mendes ...
Reali habitet, Ronaldo arrin marrëveshje personale me Juventusin

Reali habitet, Ronaldo arrin marrëveshje personale me Juventusin

Real Madridi është shokuar nga vendimi i Cristiano Ronaldos për t’u larguar nga klubi drejt Juventusit. Goal e ka konfirmuar se 33-vjeçari është ...
Ronaldo i fiton 100 milionë në vit, por kështu i shpenzon ato [Foto]

Ronaldo i fiton 100 milionë në vit, por kështu i shpenzon ato [Foto]

Cristiano Ronaldo është atleti i tretë më i paguar në botë – dhe futbollisti i dytë më i paguar në botë. Sipas listës së 100 atletëve më të pagua ...
Kjo do të jetë vila e Ronaldos në Torino [Foto]

Kjo do të jetë vila e Ronaldos në Torino [Foto]

Njëra ndër vilat më të shtrenjta në botë, me lokacion në Torino, pritet të jetë shtëpia e Ronaldos në rast se ky i fundit transferohet në Juventus. ...
Drejtuesit e Juves nisen për Madrid

Drejtuesit e Juves nisen për Madrid

Mediat në Itali raportojnë se pas pak, drejtuesit e Juves, Beppe Marotta e Fabio Paratici do të nisen për Madrid. Pas një takimi të përbashkët me ...
Ekipi kosovar në një vazo me atë serb në shortin e UEFA-s

Ekipi kosovar në një vazo me atë serb në shortin e UEFA-s

Shorti për Ligën e Kampionëve në futsall do të hedhet sot dhe UEFA ka bërë publike ekipet pjesëmarrëse në short sipas vazove, ku janë ranguar ato, baz ...
Mourinho e do Shaqirin, i gatshëm ta paguajë klauzolën e largimit

Mourinho e do Shaqirin, i gatshëm ta paguajë klauzolën e largimit

Xherdan Shaqiri mund të vihet nën urdhrat e Jose Mourinhos sezonin e ardhshëm. Futbollisti me origjinë nga Kosova, që përfaqëson Zvicrën, pritet ...
Di Marzio konfirmon: Ronaldo vet e kërkojë transferin në Juve

Di Marzio konfirmon: Ronaldo vet e kërkojë transferin në Juve

Gianluca Di Marzio ka konfirmuar se ishte vet Cristiano Ranaldo që i ka thënë Real Madridit që e dëshiron transferin në Juventus për 100 milionë euro ...
Torreira është gati për aventurën e tij në Arsenal

Torreira është gati për aventurën e tij në Arsenal

Babai i Lucas Torreiras ka treguar se kampi i djalit të tij ishin “të frikësuar” për lëvizjen e uruguaianit nga Sampdoria në Arsenal Lucas Torrei ...
Moggi: Ronaldo vetëm ka nënshkruar me Juventusin

Moggi: Ronaldo vetëm ka nënshkruar me Juventusin

Ish drejtori gjeneral i Juventusit, Luciano Moggi beson që ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo “tashmë ka nënshkruar për Juventusin dhe ka kryer t ...
1 453 454 455 456 457 461 4550 / 4604 POSTS