Category: SPORT

1 437 438 439 440 441 442 4390 / 4411 POSTS
Phil Nevile e bën “horë” Xhakën e Shaqirin: Ishte i tmerrshëm [Foto]

Phil Nevile e bën “horë” Xhakën e Shaqirin: Ishte i tmerrshëm [Foto]

Ish legjenda e Manchester United dhe mbrojtësi i Kombëtares angleze Phil Neville ka kritikuar paraqitjen e dyshes se Premier Ligë, Xherdan Shaqiri dhe ...
Di Marzio: Ronaldo e ka kërkuar vetë transferin në Juventus

Di Marzio: Ronaldo e ka kërkuar vetë transferin në Juventus

Njeriu më i fortë i transferëve në Sky Sport Italia, Gianluca Di Marzio ka konfirmuar se ka qenë vetë Cristiano Ronaldo që ka ftuar Juventusin për të ...
Anglia largon mallkimin disa vjeçar

Anglia largon mallkimin disa vjeçar

Anglia ka mundur sot me penallti Kolumbinë dhe besoni apo jo Anglia nuk ka fituar asnjë ndeshje me penallti në një Botëror Anglia dhe Kolumbia sh ...
Këto janë katër përballjet në çerekfinalen e Kupës së Botës

Këto janë katër përballjet në çerekfinalen e Kupës së Botës

Me kualifikimin e Anglisë në çerekfinalen e Kupës së Botës janë plotësuar edhe katër përballjet e ardhshme, shkruan Gazeta lajm Të premten në dat ...
Anglia mezi e kalon testin e penalltive me Kolumbinë, në çerekfinale të Botërorit

Anglia mezi e kalon testin e penalltive me Kolumbinë, në çerekfinale të Botërorit

Anglia nuk ka arritur të mposhtë Kolumbinë për të për të kaluar në çerekfinale të Botërorit Rusia 2018 Harry Kane edhe njëherë ka qenë vendimtar ...
Totti dhe gruaja e tij bëjnë spektakël televiziv

Totti dhe gruaja e tij bëjnë spektakël televiziv

Legjenda e Romës Francesco Totti dhe gruaja e tij që është prezantuese televizive, Ilary Blasi raportohet se janë duke planifikuar të bëjnë një emisio ...
Dështon transferi i Bathas në Greqi, shkak Shqiponja

Dështon transferi i Bathas në Greqi, shkak Shqiponja

Vetëm, pak ditë më parë, klubi grek i Superligës, AEL Larissa kishte njoftuar në faqen e tij zyrtare se kishte arritur marrëveshjen për transferimin e ...
Adidas qëndron prapa marrëveshjes Ronaldo-Juve

Adidas qëndron prapa marrëveshjes Ronaldo-Juve

Ndryshimi i sponsorëve nga Nike në Adidas mund të jetë pas lajmeve të fundit që ylli i Real Madrid, Cristiano Ronaldo për të kaluar në Juventus T ...
Kolumbia ka barazuar në minutën e tretë shtesë kundër Anglisë, loja shkon në vazhdime

Kolumbia ka barazuar në minutën e tretë shtesë kundër Anglisë, loja shkon në vazhdime

Pas këtij goli, ndeshja Angli – Kolumbia është shkuar në vazhdime. Atë pritet që ta përcaktojnë vazhdimet dhe nëse gjatë vazhdimeve nuk ka gol ...
Inter dhe Arsenal pas anësorit Goncalo Guedes

Inter dhe Arsenal pas anësorit Goncalo Guedes

Interi dhe Arsenali janë duke kërkuar anësorin e Paris Saint – Germain, Goncalo Guedes, ka shkruar sot Cadena Cope pasi ai kalojë në huazim të Valenci ...
1 437 438 439 440 441 442 4390 / 4411 POSTS