Category: SPORT

1 425 426 427 428 429 452 4270 / 4513 POSTS
Mbappe, Hazard, Neymar apo Kane, ja kënd e pëlqejnë tifozët e Realit

Mbappe, Hazard, Neymar apo Kane, ja kënd e pëlqejnë tifozët e Realit

Tifozët e Real Madridit preferojnë më shumë që të transferojnë Eden Hazardin sesa Neymarin Të dy këta janë duke u shikuar si zëvendësues të Crist ...
Bale do të takohet me drejtues të Real Madridit

Bale do të takohet me drejtues të Real Madridit

E ardhmja e Gareth Bale në Real Madrid do të qartësohet tërësisht gjatë javës së ardhshme derisa ai do të mbaj takime të drejtpërdrejta edhe me trajne ...
Pogba: Mbappe, është një superlojtarë

Pogba: Mbappe, është një superlojtarë

Mesfushori i Manchester Untied beson që sulmuesi i PSG është shumë më i mirë pavarësisht moshës se tij Paul Pogba e ka lavdëruar Kylian Mbappen p ...
Transferimi i Ronaldos vazhdon t’i sjellë rritje Juventusit

Transferimi i Ronaldos vazhdon t’i sjellë rritje Juventusit

Transferimi i Ronaldos Juventusit i ka kushtuar 112 milionë euro, mirëpo deri tani siç duket shumë shpejt do t’i mbulojë parat e shpenzuara për portug ...
Zyrtare: Atalanta nënshkruan me ish-sulmuesin e Napolit

Zyrtare: Atalanta nënshkruan me ish-sulmuesin e Napolit

Atalant zyrtarisht e ka konfirmuar nënshkrimin e sulmuesit të Sampdorias, Duvan Zapata, në formë huazimi për dy vite me mundësi blerje Sulmuesi s ...
Zyrtare: Barcelona nënshkruan me një mesfushor

Zyrtare: Barcelona nënshkruan me një mesfushor

Barcelona ka qenë e lidhur me Arthur Melon qe disa muaj dhe tani e konfirmuar nënshkrimin me brazilianin nga Gremio de Porto. “FC Barcelona dhe G ...
Interi prezanton lojtarin më të ri me numrin 10

Interi prezanton lojtarin më të ri me numrin 10

Prezantohet zyrtarisht Lautaro Martinez. Interi e ka tashmë numrin 10 sepse në këtë aventurë të re sulmuesi i talentuar argjentinas do të mbajë pikëri ...
Ja sa fiton Rusia nga Kampionati Botëror

Ja sa fiton Rusia nga Kampionati Botëror

Kupa botërore e futbollit ka ndihmuar "shkatërrimin e stereotipeve" rreth Rusisë dhe do të nxisë turizmin e huaj me 15 për qind, pasi tifozët do të që ...
Ish-lojtari shqiptar i Kroacisë ka një kërkesë për lojtarët kroatë në finalen kundër Francës

Ish-lojtari shqiptar i Kroacisë ka një kërkesë për lojtarët kroatë në finalen kundër Francës

Kroacia ka shkruar histori për vendin e tyre për shkak të kualifikimit për në finale të Botërorit për herë të parë. Kroacia do të ndeshet me Fran ...
Kuka godet politikanët: Madhëroni të huajt e nuk uroni sukseset tona

Kuka godet politikanët: Madhëroni të huajt e nuk uroni sukseset tona

Trajneri i njohur i xhudos, Driton Kuka i ka quajtur hipokrizi urimet e disa politikanëve të Kosovës për kalimin e Kroacisë në finale Botërorit të fut ...
1 425 426 427 428 429 452 4270 / 4513 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19