Category: SPORT

1 406 407 408 409 410 446 4080 / 4459 POSTS
Rugani shkon në Chelsea, Higuain mbase

Rugani shkon në Chelsea, Higuain mbase

Transferimi i Daniele Ruganit në Chelsea për 50 milionë euro është i pashmangshëm, por bashkëlojtari i tij te Juventusi, Gonzalo Higuain, është duke e ...
Shkëndija bën historinë edhe pse u turpërua nga New Saints

Shkëndija bën historinë edhe pse u turpërua nga New Saints

Kualifikim mes drithërimash për Shkëndijën e Tetovës që në Uells vuajti shumë pasi u mposht me rezultatin 4-0 nga britanikët e The New Saints, duke vë ...
Megjithatë Bayern Munich s’është i interesuar për yllin anglez

Megjithatë Bayern Munich s’është i interesuar për yllin anglez

Sky Sports në Gjermani mëson se Bayern Munich nuk është i interesuar për ta transferuar portierin e Anglisë dhe Evertonit, Jordan Pickford. Para ...
Portieri i Kombëtares në shitje, mund të transferohet në Francë

Portieri i Kombëtares në shitje, mund të transferohet në Francë

Portieri i Atalantas dhe njëkohësisht i Kombëtares shqiptare, Etrit Berisha, mund të transferohet në Francë. Ekipi që po interesohet për gardianin ësh ...
Ish e dashura e Balotellit “ndriçon” Miamin [Foto]

Ish e dashura e Balotellit “ndriçon” Miamin [Foto]

Melissa Castagnoli është një emër ndoshta jo shumë i njohur, por të të vëmendshmit e kanë të qartë që bëhet fjalë për ish-të dashurën e Mario Balotell ...
Nëna e Ronaldos tregon pse i biri i saj s’u kthye në Manchester United

Nëna e Ronaldos tregon pse i biri i saj s’u kthye në Manchester United

Nëna e Cristiano Ronaldos u ka bërë jehonë komenteve të të birit sa i përket oferta që ka marrë në verë, me Manchester Unitedin që nuk kishte bërë asn ...
I vjen fundi rrugëtimit historik të Dritës në Ligën e Kampionëve pasi mundet përsëri nga Malmo [Video]

I vjen fundi rrugëtimit historik të Dritës në Ligën e Kampionëve pasi mundet përsëri nga Malmo [Video]

Kampionia e Kosovës Drita është eliminuar në rundin e parë kualifikues të Ligës së Kampionëve pasi u mposht 2-0 në ndeshjen e kthimit nga Malmo të mar ...
Kukësi e eliminon klubin nga Malta, e vazhdon rrugëtimin për Champions League

Kukësi e eliminon klubin nga Malta, e vazhdon rrugëtimin për Champions League

Kukësi është kualifikuar në rundin e dytë kualifikues të Ligës së Kampionëve, pasi ka barazuar 1-1 në udhëtim ndaj Valletta Mision i realizuar me ...
Shkupi eliminohet me nder, i ndal skocezët

Shkupi eliminohet me nder, i ndal skocezët

Shkupi e mbyll me nder aventurën e saj në Europa League. Skuadra shqiptare që luan në Maqedoni barazoi 0-0 në takimin e kthimit ndaj gjigandëve s ...
Alarm në Madrid, Marcelo i ndërpret pushimet para kohe dhe…

Alarm në Madrid, Marcelo i ndërpret pushimet para kohe dhe…

Marcelo ka habitur duke u shfaqur në qendrën stërvitore të Real Madridit, Valdebebas, të martën. Mbrojtësi i majtë brazilian i ndërpreu pushimet ...
1 406 407 408 409 410 446 4080 / 4459 POSTS