Category: SPORT

1 383 384 385 386 387 455 3850 / 4546 POSTS
Maradona e do përsëri pozitën e trajnerit në Argjentinë

Maradona e do përsëri pozitën e trajnerit në Argjentinë

Legjenda e Napolit dhe Argjentinës nuk e kupton se pse federata nuk e merr në konsideratë që ai përsëri ta drejtoi Argjentinën El Diego udhëhoqi ...
Inspektori i UEFA-s jep vërejtje të vogla për stadiumin “Fadil Vokrri”

Inspektori i UEFA-s jep vërejtje të vogla për stadiumin “Fadil Vokrri”

Inspektori i UEFA-s, Mark Blackbourne, është ndarë i kënaqur me punët që janë bërë në stadiumin “Fadil Vokrri” dhe e ka dhënë dritën e gjelbër që të z ...
Dembele në Arsenal, gjithnjë e më afër

Dembele në Arsenal, gjithnjë e më afër

Trajneri i Arsenalit Unai Emery është duke planifikuar një lëvizje senzacionale në fund të afatit kalimtar, duke e sjellur Ousmane Dembele në Londrën ...
Barcelona në luftë me kohën për lojtarët e Amerikës Latine

Barcelona në luftë me kohën për lojtarët e Amerikës Latine

Janë gjashtë lojtarë, por vetem tre nga ta pritet që të startojnë për Barcelonën në SuperKupën e Spanjës, derisa ka një afat që Philippe Countinho të ...
Buffon, tri vjet e përcjelli PSG’në

Buffon, tri vjet e përcjelli PSG’në

Gianluigi Buffon ka pranuar se është duke e përcjellur Paris Saint-Germain për tri vite, derisa e ka quajtur Kylian Mbappen “Super-njeri” Portier ...
Roma e refuzon ofertën e Milanit

Roma e refuzon ofertën e Milanit

Milani janë interesuar për t’i siguruar shërbimet e mesfushorit Lorenzo Pellegrinit, por oferta e tyre u refuzua menjëherë nga Roma. Mesfushori i ...
Mediat zvicerane e mbrojnë Behramin, e kritikojnë Federatën për përjashtimin e tij

Mediat zvicerane e mbrojnë Behramin, e kritikojnë Federatën për përjashtimin e tij

Përjashtimi i Valon Behramit ka qenë lajmi i ditës në mediat zvicerane, të cilat kanë qenë kritike ndaj veprimeve të Federatës Zvicerane dhe trajnerit ...
Zyrtare: Arsenalin e blen Kroenke

Zyrtare: Arsenalin e blen Kroenke

Alisher Usmanov ka thënë se ai ka vendosur t’ia shesë aksionet e tij të Arsenalit Stan Kroenkes, i cili i mbanë 67 përqind të aksioneve të klubit. Kro ...
Përjashtimi i Behramit, mbështetje e madhe për mesfushorin kosovar

Përjashtimi i Behramit, mbështetje e madhe për mesfushorin kosovar

Përjashtimi i Valon Behrami është lajmi i ditës në median zvicerane, e cila në përgjithësi ka rezultuar kritike në drejtim të Federatës Zvicerane dhe ...
Përplasje mes Real Madridit dhe Interit, shkak Modriç

Përplasje mes Real Madridit dhe Interit, shkak Modriç

Te Real Madridi nuk e kanë marrë aspak mirë lajmin se Luka Modric kërkon të largohet, pas ofertës që skuadra e Interit i ka bërë mesfushorit kroat. ...
1 383 384 385 386 387 455 3850 / 4546 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19