Category: SPORT

1 382 383 384 385 386 455 3840 / 4546 POSTS
“Emery nuk është në Arsenal për të përfunduar i pesti”

“Emery nuk është në Arsenal për të përfunduar i pesti”

Gunners po i mungojnë Ligës se Kampionëve që dy sezone, por tani ata duhet të lëvizin pasi që koha e Arsene Wenger ka përfunduar Trajneri i ri i ...
Milan refuzohet për Pellegrinin

Milan refuzohet për Pellegrinin

Milan raportohet se ka bërë një ofertë për Lorenzo Pellegrini, por Roma i ka thënë atyre se ai nuk është në shitje Italiani kishte një sezon të m ...
Liverpool e përfundon pa humbje sezonin parapërgatitor [Video]

Liverpool e përfundon pa humbje sezonin parapërgatitor [Video]

Liverpool e ka përfunduar sezonin parapërgatitor pa asnjë humbje, derisa kanë shënuar fitore kundër Torinos që e kanë mposhtu në Anfield me rezultat 3 ...
Kështu e humbet penalltinë 40 milionëshi i Liverpoolit

Kështu e humbet penalltinë 40 milionëshi i Liverpoolit

Të gjithë analistët kanë thënë se Liverpool ka bërë një punë të mirë në treg sivjet Deri me tani ata kanë bërë disa prurje, prej të cilave janë: ...
Nëse largohet Modric, këta lojtarë e zëvendësojnë

Nëse largohet Modric, këta lojtarë e zëvendësojnë

Mateo Kovacic është një hap larg huazimit në Chelsea dhe Luka Modrid kërkon që të luaj për Interin, derisa këto lëvizje i kanë paralajmëruar edhe agje ...
Zyrtare: Chambers huazohet në Fulham

Zyrtare: Chambers huazohet në Fulham

Calum Chambers i është bashkuar skuadrës që u promovua sivjet në Premier Ligë, Fulham si huazim 23 vjeçari ka nënshkruar kontratë të re me Arsena ...
Bakayoko shumë afër Milanit

Bakayoko shumë afër Milanit

Sky Italia raporton që Milan janë në negociata të avancuara për mesfushorin e Chelsea, Timoue Bakayoko Kuqezinjtë dëshiron që ta forcojnë qendrën ...
Chelsea avancon në bisedime për Kepan

Chelsea avancon në bisedime për Kepan

Chelsea është në bisedime të avancuara për të nënshkruar më portierin e Athletic Bilbaos, Kepa Arrizabalaga Sipas Sky Sports, 23 vjeçari – që po ...
Përjashtimi i Behramit, të gjithë zviceranët në mbështetje të kosovarit

Përjashtimi i Behramit, të gjithë zviceranët në mbështetje të kosovarit

Përjashtimi i Valon Behrami është lajmi i ditës në median zvicerane, e cila në përgjithësi ka rezultuar kritike në drejtim të Federatës Zvicerane dhe ...
“Mourinho do të largohet, nëse nuk blihen lojtarë”

“Mourinho do të largohet, nëse nuk blihen lojtarë”

Ish mesfushori i Red Devils beson se problemet e Ed Woodward dhe “Glazers” mund të detyrojnë portugezin të largohet shumë shpejt nga posti i tij ...
1 382 383 384 385 386 455 3840 / 4546 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19