Category: SPORT

1 370 371 372 373 374 375 3720 / 3744 POSTS
Pasi e shkarkoi, gjiganti evropian tallet keq me trajnerin serb

Pasi e shkarkoi, gjiganti evropian tallet keq me trajnerin serb

Klubi portugez Sporting e ka mbrojtur vendimin për ta shkarkuar trajnerin serb, Sinisa Mihajlovic, vetëm nëntë ditë pasi e kishte emëruar, duke thënë ...
Humbi penalltinë vendimtare, kërcënohet me jetë sulmuesi danez

Humbi penalltinë vendimtare, kërcënohet me jetë sulmuesi danez

Kërcënimet me vdekje për futbollistët që kanë gabuar në momentet deçizive të ndeshjeve të skuadrave të tyre në këtë botëror, duket se janë kth ...
Pickford Zbulon Sekretin E Penalltisë Së Pritur

Pickford Zbulon Sekretin E Penalltisë Së Pritur

Portieri i Anglisë dhe Everton ka bërë një pritje të jashtëzakonshme ndaj Carlos Bacca, në momentin e penalltisë së pestë të Kolumbisë, kur rezultati ...
Phil Nevile e bën “horë” Xhakën e Shaqirin: Ishte i tmerrshëm [Foto]

Phil Nevile e bën “horë” Xhakën e Shaqirin: Ishte i tmerrshëm [Foto]

Ish legjenda e Manchester United dhe mbrojtësi i Kombëtares angleze Phil Neville ka kritikuar paraqitjen e dyshes se Premier Ligë, Xherdan Shaqiri dhe ...
Di Marzio: Ronaldo e ka kërkuar vetë transferin në Juventus

Di Marzio: Ronaldo e ka kërkuar vetë transferin në Juventus

Njeriu më i fortë i transferëve në Sky Sport Italia, Gianluca Di Marzio ka konfirmuar se ka qenë vetë Cristiano Ronaldo që ka ftuar Juventusin për të ...
Anglia largon mallkimin disa vjeçar

Anglia largon mallkimin disa vjeçar

Anglia ka mundur sot me penallti Kolumbinë dhe besoni apo jo Anglia nuk ka fituar asnjë ndeshje me penallti në një Botëror Anglia dhe Kolumbia sh ...
Këto janë katër përballjet në çerekfinalen e Kupës së Botës

Këto janë katër përballjet në çerekfinalen e Kupës së Botës

Me kualifikimin e Anglisë në çerekfinalen e Kupës së Botës janë plotësuar edhe katër përballjet e ardhshme, shkruan Gazeta lajm Të premten në dat ...
Anglia mezi e kalon testin e penalltive me Kolumbinë, në çerekfinale të Botërorit

Anglia mezi e kalon testin e penalltive me Kolumbinë, në çerekfinale të Botërorit

Anglia nuk ka arritur të mposhtë Kolumbinë për të për të kaluar në çerekfinale të Botërorit Rusia 2018 Harry Kane edhe njëherë ka qenë vendimtar ...
Totti dhe gruaja e tij bëjnë spektakël televiziv

Totti dhe gruaja e tij bëjnë spektakël televiziv

Legjenda e Romës Francesco Totti dhe gruaja e tij që është prezantuese televizive, Ilary Blasi raportohet se janë duke planifikuar të bëjnë një emisio ...
Dështon transferi i Bathas në Greqi, shkak Shqiponja

Dështon transferi i Bathas në Greqi, shkak Shqiponja

Vetëm, pak ditë më parë, klubi grek i Superligës, AEL Larissa kishte njoftuar në faqen e tij zyrtare se kishte arritur marrëveshjen për transferimin e ...
1 370 371 372 373 374 375 3720 / 3744 POSTS