Category: SPORT

1 355 356 357 358 359 375 3570 / 3744 POSTS
Lirohet Ballisti

Lirohet Ballisti

Tifozi i njohur shqiptar, Ismail Morina - Ballisti, është liruar nga burgu. Lajmi është bërë i ditur nga vetë Ballisti, që ka postuar një foto në f ...
“Kur Ronaldo merr vendim, nuk ka kthim prapa për të pavarësisht pasojave”

“Kur Ronaldo merr vendim, nuk ka kthim prapa për të pavarësisht pasojave”

Cristiano Ronaldo është buzë kalimin në Juventus sipas mediave spanjolle dhe italiane, dhe kjo gjë po e brengos ish-lojtarin e Real Madridit, Michel S ...
Kishte fëmijëri brutale, ishte refugjat dhe u refuzua nga disa klubet kroate, por sot e duan të gjithë

Kishte fëmijëri brutale, ishte refugjat dhe u refuzua nga disa klubet kroate, por sot e duan të gjithë

Luka Modric është dashur të kapërcejë shumë vështirësi serioze përpara se të bëhej një futbollistë profesionist. Kur kapiteni i Kroacisë ishte ve ...
Futbollistët rusë përdoren simulues në Botëror, shkruajnë mediat gjermane

Futbollistët rusë përdoren simulues në Botëror, shkruajnë mediat gjermane

Gazeta gjermane “Süddeutsche Zeitung” ka thënë se një zëdhenës i Federatës se Futbollit te Rusisë ka pranuar se ata kanë përdorur substanca simuluese ...
Deschamps: Kante ndali Messin, do ta ndal edhe Hazardin

Deschamps: Kante ndali Messin, do ta ndal edhe Hazardin

Trajneri i Francës beson që mesfushori i Chelsea ka pasur një paraqitje të shkëlqyer në Botëror dhe i është përmbajtur në “përpikëri” planit të tij ...
Sky Sports: Ronaldo në Juventus brenda 48 ore

Sky Sports: Ronaldo në Juventus brenda 48 ore

Sky Sports ka shkruar natën vonë se merret vesh që saga Ronaldo në Juventus do të përfundojë shumë shpejt Sky Sports ka kuptuar që Real Madrid dh ...
Edhe Benzema drejt largimit nga Real Madridi

Edhe Benzema drejt largimit nga Real Madridi

Raportet në Itali shkruan se Napoli dhe Carlo Ancelotti po kërkojnë ribashkim me sulmuesin francez që duket se do të largohet nga Real Madridi gjatë v ...
Dier i frikësohet Rakiticit dhe Modricit [Foto]

Dier i frikësohet Rakiticit dhe Modricit [Foto]

Eric Dier i ka përshkruar Ivan Rakiticin dhe Luka Modricin si “top klas lojtar” para ndeshjes gjysmëfinale të Kroacisë me Anglinë të mërkurën. Er ...
Trajneri i Malmos: Drita ka sulm të mirë, dinë ta menaxhojnë lojën

Trajneri i Malmos: Drita ka sulm të mirë, dinë ta menaxhojnë lojën

Në konferencë për shtyp ishin të pranishëm trajneri i Malomos, Uwe Rosler dhe kapiteni Markus Rosenberg. Trajneri foli për kundërshtarin, duke th ...
Rrëfehet Xhemaili: Po t’i shënoja Serbisë, nuk do bëja shqiponjën

Rrëfehet Xhemaili: Po t’i shënoja Serbisë, nuk do bëja shqiponjën

Futbollisti i njohur shqiptar i cili luan për kombëtaren e Zvicrës, Blerim Xhemaili, ka rrëfyer për Report TV, të gjitha presionet më të cilat është p ...
1 355 356 357 358 359 375 3570 / 3744 POSTS