Category: SPORT

1 355 356 357 358 359 415 3570 / 4145 POSTS
Mina tregon se si e humbi bastin me Messin dhe Suarezin

Mina tregon se si e humbi bastin me Messin dhe Suarezin

Kolumbiani, e ardhmja e të cilit është në ajër këtë verë, kishte mbetur “pa para” kur kishte shkuar për herë të parë në Camp Nou Yerry Mina ka th ...
Sipas bastorëve, ky do të jetë trajneri i parë që do shkarkohet në Premier Ligë

Sipas bastorëve, ky do të jetë trajneri i parë që do shkarkohet në Premier Ligë

Premier Liga do të startojë edhe 11 ditë dhe bastoret qysh tani kanë filluar që të vënë bastet e tyre të çuditshme për këtë sezon Trajneri i Manc ...
Sky: Interi arrin marrëveshje për Vrsaljko

Sky: Interi arrin marrëveshje për Vrsaljko

Interi raportohet se ka arritur marrëveshje me Atletico Madridin për ta transferuar kroatin Sime Vrsaljko për 24.5 milionë euro Sipas Sky Sport I ...
Synimi i Interit dhe Arsenalit nuk largohet nga Porto

Synimi i Interit dhe Arsenalit nuk largohet nga Porto

Hector Herrera ka qenë temë e shumë thashethemeve këtë afat kalimtar veror, pasi që ishte synim i Interit dhe Arsenalit Megjithatë, pavarësisht t ...
Puel beson që Maguire do të qëndrojë

Puel beson që Maguire do të qëndrojë

Menaxheri i Leicester Claude Puel beson se mbrojtësi Harry Maguire do të mbetet në klub pavarësisht interesit të Manchester United “Besoj në qënd ...
Lazio ul çmimin e Milinkovic – Savic

Lazio ul çmimin e Milinkovic – Savic

Lazio e ka ulur çmimin e synimit të Chelseat Sergej Milinkovic – Savic, raporton Gazzetta dello Sport Skuadra nga Serie A, kërkonte në fillim 150 ...
Higuain heziton për të kaluar në Milan

Higuain heziton për të kaluar në Milan

Sulmuesi i Juventusit Gonzalo Higuain raportohet se është duke hezituar për të kaluar në Milan si i huazuari por megjithatë ai do të takohet me Leonar ...
Shpenzoi 443 milionë euro, ankohet në klub për transfere

Shpenzoi 443 milionë euro, ankohet në klub për transfere

Kanë mbetur vetëm 11 ditë kur do të fillojë Premier Liga me ndeshjen Manchester United – Leicester City dhe vetëm dhjetë ditë derisa afati i transferë ...
Alisson dhe Firmino gati për Liverpoolin, kthehen në stërvitje

Alisson dhe Firmino gati për Liverpoolin, kthehen në stërvitje

Dy brazilianët do të udhëtojnë në Evian si pjesë e skuadrës se Liverpool për ndeshjet e fundit para-sezonale kurse problem ende mbetet Joel Matip për ...
Ronaldo për herë të parë në stërvitje të Juventusit

Ronaldo për herë të parë në stërvitje të Juventusit

Ylli i Portugalisë është stërvitur me skuadrën e tij të re për herë të parë të hënën pasi u largua nga Real Madridi Cristiano Ronaldo ka filluar ...
1 355 356 357 358 359 415 3570 / 4145 POSTS