Category: SPORT

1 354 355 356 357 358 445 3560 / 4448 POSTS
Icardi arrin marrëveshje me Interin për rinovimin e kontratës

Icardi arrin marrëveshje me Interin për rinovimin e kontratës

Mauro Icardi ka arritur marrëveshjen me drejtuesit e Interit për rinovimin e kontratës. Argjentinasi do të jetë i lidhur me Interin deri në vitin 2 ...
ZYRTARE: Prishtina me trajner gjerman!

ZYRTARE: Prishtina me trajner gjerman!

KB Prishtina përmes faqes zyrtare ka konfirmuar se Matthias Zollner do të jetë trajner i skuadrës për edicionin e ri. “Trajneri i mirënjohur gjerma ...
Sevilla arrin marrëveshje me Gonalons

Sevilla arrin marrëveshje me Gonalons

Mesfushori i Romës, Maxime Gonalons do të niset në Spanjë nesër për të kompletuar huazimin e tij me opsion blerjen të Sevilla Sipas Sky Sport Itali ...
Allegri: Ronaldo ja doli shumë mirë

Allegri: Ronaldo ja doli shumë mirë

Superylli portugez bëri sot debutimin e tij në Serie A kundër Chievos të shtunën, derisa Juventusi fitoi me dramë në Verona Cristiano Ronaldo “ja d ...
Ky është starti më i keq i Arsenalit në 26 vitet e fundit

Ky është starti më i keq i Arsenalit në 26 vitet e fundit

Pasi kanë humbur kundër Manchester Cityt në ndeshjen e parë të vikendit, Gunners kanë pësuar edhe nga Chelsea një javë pas Arsenali i Unai Emery ka ...
Napoli e përmbys Lazion e Valon Berishës

Napoli e përmbys Lazion e Valon Berishës

Napoli ka mundur Lazion e Valon Berishës dhe Thoma Strakoshës në Stadio Olimpico të Romës me rezultat 1-2. Lazio e nisi mirë takimin, por Napoli e për ...
Barcelona nis rrugëtimin për mbrojtjen e titullit kundër Alaves, formacionet zyrtare

Barcelona nis rrugëtimin për mbrojtjen e titullit kundër Alaves, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare në mes të Barcelonës dhe Deportivo Alaves Barcelona sonte zyrtarisht fillon rrugën për ta mbrojtur titullin. ...
Allegri: Juventusi duhet të rizgjohet

Allegri: Juventusi duhet të rizgjohet

Max Allegri ka thënë se Juventusi duhet “që mos ta zë gjumi”, pas fitores se ngushtë kundër Chievos, por ai ka thënë se “skuadra duhet të rimendoj se ...
Skandaloze, Modric e qet në “rren” Perezin

Skandaloze, Modric e qet në “rren” Perezin

Modric e ka vënë në një pozitë shumë të keqe Florentino Perezin pasi që ai u ankua në FIFA dje Real Madridi e ka denoncuar Inter Milanin se kis ...
Londra është e kaltër

Londra është e kaltër

Chelsea e ka mundur Arsenalin me rezultat 3-2 në derbin e Londrës që u zhvillua sonte në Stamford Bridge. Katër gola u shënuan në pjesën e parë të nde ...
1 354 355 356 357 358 445 3560 / 4448 POSTS