Category: SPORT

1 351 352 353 354 355 402 3530 / 4012 POSTS
Zyrtare: Ky është zëvendësuesi i Alissonit në Romë

Zyrtare: Ky është zëvendësuesi i Alissonit në Romë

Roma edhe zyrtarisht e ka transferuar portierin e Suedisë, Robin Olsen, nga Copenhagen për 12 milionë euro. Roma ka njoftuar përmes një komunikat ...
Zyrtare: Shkarkohet drejtori sportiv i Milanit

Zyrtare: Shkarkohet drejtori sportiv i Milanit

Milani edhe zyrtarisht i ka ndarë rrugët me drejtorin sportiv Massimiliano Mirabelli. Mirabelli iu bashkua Milanit nga rivali, Interi, verën e ka ...

Manchester Unitedi dhe Chelsea në garë për mesfushorin e Bayernit

Manchester Unitedi dhe Chelsea janë të interesuar për nënshkrimin e mesfushorit të Bayern Munichit, Thiago Alcantaras. Për largimin e 27-vjeçarit ...
Neymar nuk është në mesin e 10 kandidatëve për çmimin Lojtari më i Mirë i FIFA-s

Neymar nuk është në mesin e 10 kandidatëve për çmimin Lojtari më i Mirë i FIFA-s

Janë mësuar emrat e 10 kandidatëve që do të garojnë për çmimin Lojtari më i Mirë i FIFA-s nga një juri që përbëhet nga legjenda të futbollit, por në m ...
Befason Napoli, i refuzon 100 milionë euro për yllin e skuadrës

Befason Napoli, i refuzon 100 milionë euro për yllin e skuadrës

Napoli e ka refuzuar një ofertë në vlerë prej 100 milionë euro nga një klub i paemëruar i Premierligës për mbrojtësin Kalodou Koulibaly, raporton Calc ...
Fjolla Kelmendi i sjell Kosovës medalje të argjendtë nga Portugalia

Fjolla Kelmendi i sjell Kosovës medalje të argjendtë nga Portugalia

Fjolla Kelmendi ka fituar medaljen e argjendtë në kampionatin evropian të xhudos për Universitete, që po mbahet në Coimbra të Portugalisë. Kelmen ...
Chelsea refuzohet për Cavanin, Napoli nis tentativat e Real Madridi shfaq interesim për të

Chelsea refuzohet për Cavanin, Napoli nis tentativat e Real Madridi shfaq interesim për të

Chelsea është i interesuar për blerjen e Edinson Cavanit, i cili tani është në pushime në Uruguai. Por, oferta e tyre është refuzuar nga Paris Saint-G ...
Ibrahimovic thotë se diçka e veçantë po ndodh në Manchester United

Ibrahimovic thotë se diçka e veçantë po ndodh në Manchester United

Zlatan Ibrahimovic mendon se Manchester Unitedi do ta ketë një sezon të veçantë, pasi i ka përcjell ushtrimet e tyre në SHBA. 33-vjeçari Ibrahimo ...
U shkarkua nga Chelsea, shikoni si po i shijon pushimet Conte

U shkarkua nga Chelsea, shikoni si po i shijon pushimet Conte

Ai është parë me bashkëshorten Elisabeta dhe vajzën Vitoria. Antonio Conte po i shijon pushimet pas shkarkimit nga Chelsea. Tekniku italian ësht ...
Roma e shet sulmuesin e njohur

Roma e shet sulmuesin e njohur

Pas dy sezonesh me Roma, Stephan El Shaarawy do të largohet nga kryeqyteti. 25-vjeçari, i mbyllur në krahun e majtë të sulmit nga prania e Perotti ...
1 351 352 353 354 355 402 3530 / 4012 POSTS