Category: SPORT

1 350 351 352 353 354 402 3520 / 4012 POSTS
Shpjegimi i shkëlqyer i dallimit mes Ronaldos dhe Messit nga mbrojtësi i Real Madridit

Shpjegimi i shkëlqyer i dallimit mes Ronaldos dhe Messit nga mbrojtësi i Real Madridit

Cristiano Ronaldo apo Lionel Messi? Mbrojtësi i krahut të djathtë të Real Madridit i vë mënjan ngjyrat dhe shpjegon cilat, sipas mendimit të tij, janë ...
A është Liverpooli i Shaqirit pretendent për titull në Premierligë? Tregon Guardiola

A është Liverpooli i Shaqirit pretendent për titull në Premierligë? Tregon Guardiola

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka thënë se Liverpooli është “gjithmonë pretendent” për ta fituar titullin e Premierligës. Përderisa ...
Emery e godet Gjermaninë: Arsenali është familje për Ozilin dhe çdo lojtar tjetër

Emery e godet Gjermaninë: Arsenali është familje për Ozilin dhe çdo lojtar tjetër

Unai Emery e ka mirëpritur rikthimin e Mesut Ozilit në kampion stërvitor parasezonal të Arsenalit, duke e mbrojtur vendimin e tij për t’u pensionuar n ...
Chelsea i ndërton Sarrit kabinë për të pirë duhan

Chelsea i ndërton Sarrit kabinë për të pirë duhan

Klubi i Premierligës, Chelsea, thuhet se do t’ia ndërtojë një dhomë për pirjen e duhanit brenda stadiumit trajnerit të ri, Maurizio Sarrit Thuhet ...
Pirlo do të kthehet në Kombëtaren e Italisë

Pirlo do të kthehet në Kombëtaren e Italisë

Legjenda e futbollit italian, Andrea Pirlo, thuhet se do të bëhet ndihmës-trajner i Roberto Mancinit në Kombëtaren e Italisë. 39-vjeçari tanimë e ...
Legjenda e Manchester Unitedit e godet Pogban: Përdore trurin!

Legjenda e Manchester Unitedit e godet Pogban: Përdore trurin!

Paul Scholes ka thënë se Paul Pogba duhet ta ngrisë nivelin e lojës së tij në Manchester United, duke deklaruar se mesfushori duhet “të përdorë trurin ...
Zyrtare: Ja 10 golat më të mirë të Botërorit Rusia 2018, sipas tifozëve

Zyrtare: Ja 10 golat më të mirë të Botërorit Rusia 2018, sipas tifozëve

Tifozët i kanë zgjedhur dhjetë golat më të mirë të Kupës së Botës Rusia 2018, nga 17 gola kandidatë, me golin e shqiptarit të Kosovës që luan për Belg ...
Interi vendos për të ardhmen e Icardit

Interi vendos për të ardhmen e Icardit

Zëvendëspresidenti i Interit, Javier Zanetti, i ka siguruar tifozët e klubit të tij se Icardi do ta rinovojë kontratën sapo të mbyllet afati kalimtar ...
Reali e kërkon sulmuesin e PSG-së

Reali e kërkon sulmuesin e PSG-së

Real Madrid është gati të bëjë ofertë për sulmuesin Edinson Cavani Skuadra spanjolle është në kërkim të një sulmuesi që do të mund të zëvendësont ...
Sadiku drejt Turqisë, e pret ylli brazilian që përdhunoi vajzën shqiptare

Sadiku drejt Turqisë, e pret ylli brazilian që përdhunoi vajzën shqiptare

Armando Sadiku me shumë gjasa do të largohet nga skuadra e Levantes. Sulmuesi shqiptar nuk është në planet e spanjollëve, si rrjedhojë ai duhet të zgj ...
1 350 351 352 353 354 402 3520 / 4012 POSTS