Category: SPORT

1 235 236 237 238 239 375 2370 / 3746 POSTS
MMA, Florian Marku mposht rumunin në Ferizaj

MMA, Florian Marku mposht rumunin në Ferizaj

Florian Marku fitoi ndeshjen e tij ndaj kundërshtarit rumun Ioan Vranceanu në Mixed Martial Arts (MMA), përballje e zhvilluar të premten në mbrëmje në ...
Roberto Mancini publikon listën e Italisë, mungon Balotelli por kthehet Giovinco

Roberto Mancini publikon listën e Italisë, mungon Balotelli por kthehet Giovinco

Sebastian Giovinco është kthyer përsëri në kombëtaren e Italisë pas tri viteve, por Mario Balotelli dhe Andrea Belotti do të mungojnë Giovinco ...
Messi lojtari i javës për herë të dytë radhazi në Ligën e Kampionëve

Messi lojtari i javës për herë të dytë radhazi në Ligën e Kampionëve

Lionel Messi është shpallur lojtari i javës në Ligën e Kampionëve, pas ndeshjes së tij kundër Tottenhamit në kuadër të Ligës së Kampionëve. Yll ...
Barcelona është e lumtur me zemërimin e Vidalit

Barcelona është e lumtur me zemërimin e Vidalit

Pritej se Arturo Vidal do të startonte në ndeshjen kundër Tottenjamit në kuadër të Ligës së Kampionëve, mirëpo në vend të tij ishte Ousmane Dembele, d ...
Mourinho: Janë disa arsye për formën e dobët që po e kalojmë

Mourinho: Janë disa arsye për formën e dobët që po e kalojmë

Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, ka dhënë një intervistë të shkurtë për media ku ka thënë se ka disa arsye për fillimin e dobët të këtij ...
Arsenali gjen zëvendësuesin e Ramseyt

Arsenali gjen zëvendësuesin e Ramseyt

Arsenali është duke e konsideruar si zëvendësues të Aaron Ramseyt, mesfushorin e Sevillas, Ever Banegan. Banega ka punuar në të kaluarën me Una ...
Nike dhe EA Sports tejet të shqetësuara për rastin e Ronaldos

Nike dhe EA Sports tejet të shqetësuara për rastin e Ronaldos

Kompania e Nike-s është shprehur tejet e shqetësuar për rastin e Cristiano Ronaldos, për një përdhunim të një gruaje amerikane në të kaluarën. ...
Gattuso: Shumë gabime po bëjmë

Gattuso: Shumë gabime po bëjmë

Gennaro Gattuso e ka falënderuar Patrick Cutronen që luajti i lënduar, mirëpo skuadra ka bërë shumë gabime sipas tij. Milani në pjesën e parë i ...
Leonardo flet për rikthimin e Ibrahimovicit në Milan

Leonardo flet për rikthimin e Ibrahimovicit në Milan

Drejtori i Milanit, Leonardo, ka thënë se rikthimi i Zlatan Ibrahimovicit është i pamundur pasi ka thënë se sulmuesi i LA Galaxy ka qenë vetëm një men ...
Valon Berisha debuton me humbje me Lazion

Valon Berisha debuton me humbje me Lazion

Lazio ka pësuar me rezultat 4-1 sonte kundër Eintracht Frankfurtit, në një ndeshje ku debutoi Valon Berisha pas rikthimit të tij nga lëndimi, derisa e ...
1 235 236 237 238 239 375 2370 / 3746 POSTS