Category: ROZË

1 3 4 5 6 7 311 50 / 3101 POSTS
Top-lista amerikane me këngët favorite për Krishtlindje

Top-lista amerikane me këngët favorite për Krishtlindje

Mariah Carey dhe Brenda Lee hyjnë në historinë e top-listave amerikane me favoritet e Krishtlindjeve Top-lista amerikane për singlet e Krishtlindje ...
Mediet kroate vërejnë detajin befasues në foton e Kolinda Grabar-Kitaroviqit për festat e fundvitit

Mediet kroate vërejnë detajin befasues në foton e Kolinda Grabar-Kitaroviqit për festat e fundvitit

Presidentja kroate, Kolinda Grabar-Kitaroviq është kritikuar me të madhe, pasi siç thuhet, ka përdorur të njëjtën fotografi si të vitit të kaluar, me ...
Dafina Zeqiri: Ne Eurovision marr pjesë vetëm për të perfaqësuar Kosovën

Dafina Zeqiri: Ne Eurovision marr pjesë vetëm për të perfaqësuar Kosovën

Këngëtarja Dafina Zeqiri duket se nuk dëshiron që në Eurosong ta përfaqësojë Shqipërinë Në emisionin #Gjesi ku e ftuar ishte gazetarja Irma Gjema p ...
Tayna tregon gjoksin, ju thotë djemve e “paramendoj ku po shikoni”

Tayna tregon gjoksin, ju thotë djemve e “paramendoj ku po shikoni”

Reperja Tayna mbrëmë vonë ka postuar një foto tejet provokative Reperja kosovare, e cila njihet edhe për format e saj seksi, ka postuar një foto në ...
Rita provokon përsëri, seksipile në një këmishë nate

Rita provokon përsëri, seksipile në një këmishë nate

Këngëtarja Rita Ora ka vazhduar që të shfaqet provokative në rrjetet sociale Këngëtarja kosovare, e cila është në pushime me familjen e saj në St B ...
Votat e jurisë, sa pikë morën Arilena Ara dhe Elvana Gjata

Votat e jurisë, sa pikë morën Arilena Ara dhe Elvana Gjata

Festivali i 58 i RTSH zgjodhi mbrëmjen e kaluar finalisten e këtij edicioni, që do të përfaqësojë Shqipërinë në “Eurosong”. Dy kandidatet më të for ...
Dua Lipa vezulluese, flet për Kosovën në emisionin më të shikuar në Amerikë

Dua Lipa vezulluese, flet për Kosovën në emisionin më të shikuar në Amerikë

Dua Lipa është ulur për një bisedë me Jimmy Fallon në emisionin e tij shumë të shikuar në Amerikë. Dua Lipa është rikthyer në emisionin “The Tonigh ...
Pamje nga xhirimet e edicionit festiv të ‘Kafeneja Jonë’

Pamje nga xhirimet e edicionit festiv të ‘Kafeneja Jonë’

‘Kafeneja Jonë’ po rikthehet në ekranin e televizionit T7 me një edicion special për festat e fundvitit. Seriali shumë i dashur dhe i shikuar nga K ...
Nora tepër seksi në fotot e reja nga skenat e klipit

Nora tepër seksi në fotot e reja nga skenat e klipit

Nora Istrefi shumë shpejt pritet që të jetë në treg përsëri me një këngë të re, të cilën e ka realizuar në bashkëpunim me Gjikon E këngëtarja seksi ...
Eni Koçi me një panoramë seksi për Vitin e Ri

Eni Koçi me një panoramë seksi për Vitin e Ri

E fejuara e reperit kosovar, Genc Prelvukaj ka bërë një foto pak para festave të fundvitit e ku ka treguar pak nga asetet e saj E rrethuar me një a ...
1 3 4 5 6 7 311 50 / 3101 POSTS