Category: ROZË

1 2 3 4 5 6 304 40 / 3032 POSTS
Mozzik shfaqet krah modeles së njohur, pas ndarjes nga Loredana

Mozzik shfaqet krah modeles së njohur, pas ndarjes nga Loredana

Para disa ditësh, Loredana, konfirmoi publikisht se është ndarë nga reperi i njohur Mozzik. Ajo tregoi se kanë vendosur t’i lënë hapësirë njëri-tje ...
Lady Gaga bie nga skena mbi fansin i cili e mbante me duar

Lady Gaga bie nga skena mbi fansin i cili e mbante me duar

Lady Gaga është rrëzuar nga skena në koncertin e fundit të saj në Las Vegas. Ylli kishte ftuar një adhurues me emrin Jack, për t’iu bashkuar asaj n ...
E publikoi këtë foto në Instagram, paditet këngëtari i njohur

E publikoi këtë foto në Instagram, paditet këngëtari i njohur

Justin Bieber duket se ia ka parë sherrin publikimit të një fotografie. Ai është paditur nga fotografi Robert Barbera. Kjo pasi sipas tij, ylli i h ...
Konfirmohet rikthimi i ‘Big Brother’, zbulohet data e nisjes së spektaklit

Konfirmohet rikthimi i ‘Big Brother’, zbulohet data e nisjes së spektaklit

Prej kohësh ishte përfolur se do të rikthehej në ekranin e Top Channel, një nga spektaklet më të ndjekur “Big Brother” dhe mesa duket fjalët kanë qenë ...
Si tentoi ta mashtrojë doganën Morena Taraku me veturën e saj 200 mijë euroshe

Si tentoi ta mashtrojë doganën Morena Taraku me veturën e saj 200 mijë euroshe

Ajo është e njohur për veturat, shtëpitë dhe veshjet e shtrenjta që i ka në dispozicion. Por, Morena Taraku ka tentuar ta rrisë flotën e saj të vetura ...
Ghetto Geasy bashkon forcat me Onat dhe “Shaolinat”

Ghetto Geasy bashkon forcat me Onat dhe “Shaolinat”

Një projekt mjaft interesant pritet që së shpejti të publikohet në rep skenën shqiptare. Janë Ghetto Geasy, Onat, Dj Blunt dhe Real 1, të cilët kan ...
Ish- modelja e Playboy kandidon për presidente të Kroacisë

Ish- modelja e Playboy kandidon për presidente të Kroacisë

Ava Karabatic është një ish- modele e Playbay e cila së fundmi ka vendosu të i befasoj të gjithë dhe ajo ka vendosur të kandidoj për Presidente të Kro ...
Blogerja e seksit i tregon shqiptarëve 7 këshillat për një raport më të mirë në krevat

Blogerja e seksit i tregon shqiptarëve 7 këshillat për një raport më të mirë në krevat

Në emisionin “Rudina” në Tv Klan u diskutua për një temë interesante, atë të marrëdhënies në çift. Sa e nevojshme është që çiftet të kuptojnë njëri-tj ...
Kida në xhinse, tregon të pasmet

Kida në xhinse, tregon të pasmet

Kida është njëra prej këngëtarëve që sivjet ka zgjuar interesim me fotot e saj në Instagram. Kështu ka bërë edhe kohëve të fundit ku ajo ka postuar ...
Dua Lipa fshin gjithçka nga Instagrami

Dua Lipa fshin gjithçka nga Instagrami

Dua Lipa është gati për fazën e radhës në karrierën e saj. Dua Lipa ka fshirë të gjithë përmbajtjen në profilin e saj në Instagram. Këngëtarja k ...
1 2 3 4 5 6 304 40 / 3032 POSTS