Category: ROZË

1 2 3 4 5 6 283 40 / 2825 POSTS
“Po jetoj një jetë të çmendur sikur të ishte një film”

“Po jetoj një jetë të çmendur sikur të ishte një film”

Angela Martini kishte një jetë të lumtur bashkëshortore deri para disa muajve, kur drejtësia rumune ia ngriti aktakuza ndaj Dragos Vasulescut, i cili ...
Përfundon miqësia në mes Rinës dhe Feros, kjo është arsyeja

Përfundon miqësia në mes Rinës dhe Feros, kjo është arsyeja

Dikur ishin miq të ngushtë që bashkë sillnin edhe duete mirëpo duket se me kohën që kalon dhe famën që rritet, raportet mes Feros dhe Rinës kanë ndrys ...
Fero lëshon gojën keq, me fjalë të rënda për rivalin e tij pasi ai ofendoi atë dhe Arbenitën në koncert

Fero lëshon gojën keq, me fjalë të rënda për rivalin e tij pasi ai ofendoi atë dhe Arbenitën në koncert

Fero i është drejtuar me fjalë shumë ofenduese reperit S4MM. Dihet që reperat shqiptarë nuk i kanë punët mirë midis njeri-tjetrit. I tillë është ...
Demi Rose pozon e zhveshur nga vaska

Demi Rose pozon e zhveshur nga vaska

Demi Rose është njëra ndër femrat më tërheqëse në botë. Pozat e saj provokative sa vijnë e shohin. Rose ka realizuar një fotosesion të ri, dhe p ...
Bleona Qerreti ‘cullak’ e uron Kurban Bajramin

Bleona Qerreti ‘cullak’ e uron Kurban Bajramin

Artistja shqiptare Bleona Qerreti, ka zgjedhur të uroj festën e Kurban Bajramit në një mënyrë tjetër nga sa kemi parë sot. Ajo përmes një foto në F ...
Sipas YouTube, N’Kosovë Show mbyllë sezonën si më i shikuari tek shqiptarët

Sipas YouTube, N’Kosovë Show mbyllë sezonën si më i shikuari tek shqiptarët

Kanali më i madh në botë i videove YouTube nxjerr statistika të vazhdueshme për shikueshmërinë në të gjitha videot që hudhen në këtë platformë. Sa ...
Miliarderja dhuron skena të nxehta nga jahti 250 milionë dollarësh

Miliarderja dhuron skena të nxehta nga jahti 250 milionë dollarësh

Miliarderja e njohur Kylie Jenner është fotografuar në jahtin luksoz ku po pushon me miqtë dhe familjarët e saj në bregun e Amalfit, në Itali. Ajo ...
Pamje nga koncerti i Unikkatilit në Pejë

Pamje nga koncerti i Unikkatilit në Pejë

Unikkatil mbrëmë ka performuar në Pejë. Unikkatil më 27 korrik mbajti koncert në Mitrovicë, për të vazhduar me qytetet tjera. Pas Mitrovicës, re ...
Rike Roçi e ka me ata që e kanë inat! Poston një foto me dorën tek “zogu”

Rike Roçi e ka me ata që e kanë inat! Poston një foto me dorën tek “zogu”

Ajo është një nga vajzat më simpatike që ka hyrë në shtëpinë e spektaklit “Big Brother” dhe njëkohësisht tifoja më seksi e kombëtares shqiptare. Ed ...
Askush nuk mund ta ndaloj Unikkatilin të lajmërohet pikërisht nga Gjilani

Askush nuk mund ta ndaloj Unikkatilin të lajmërohet pikërisht nga Gjilani

Reperi DUDA ua ka "ndaluar hyrjen" grupit TBA në Gjilan. Me disa postime në rrjete sociale ai e paralajmëroi reperin Unikkatil se nuk guxon të hyjë ...
1 2 3 4 5 6 283 40 / 2825 POSTS