Category: ROZË

1 321 322 323 324 3230 / 3231 POSTS
Shikoni çfarë ka bërë Rezarta Shkurta për të realizuar një foto

Shikoni çfarë ka bërë Rezarta Shkurta për të realizuar një foto

Tashmë të gjithë e dinë se Rezarta Shkurta hoqi dorë nga muzika për t’iu dedikuar pasionit të saj më të madh. Krijimtaria dhe fotot janë kthyer n ...
Rita Ora, shumë seksi në pushime me familjen [Foto]

Rita Ora, shumë seksi në pushime me familjen [Foto]

Pas koncerteve të shumta të saj, njëri prej të cilëve edhe në sheshin “Skënderbej” në Tiranë, tashmë për Rita Orën është koha për pushime. Këngët ...
Pas Bertinës flet Erion Zeqiraj, tregon si erdhi ndarja mes tyre

Pas Bertinës flet Erion Zeqiraj, tregon si erdhi ndarja mes tyre

Pas shumë vitesh nga lidhja e tyre në ‘Big Brother’, Bertina Mehmeti dhe Erion Zeqiraj kanë vendosur të flasin hapur për marrëdhënien e tyre. E f ...
Albana Osmani po ‘fluturon’ nga gëzimi, ka diçka për të ndarë me fansat [Foto]

Albana Osmani po ‘fluturon’ nga gëzimi, ka diçka për të ndarë me fansat [Foto]

Moderatorja e njohur Albnana Osmani ka ndarë një lajm të gëzuar me të gjithë fansat dhe ka kujtuar se nuk pranon njeri t’i shkojë duarbosh për këtë gë ...
Kjo shenjë vërteton lidhjen e Kiarës me Butrintin?

Kjo shenjë vërteton lidhjen e Kiarës me Butrintin?

Prej kohësh qarkullon lajmi se moderatorja Kiara Tito dhe këngëtari Butrint Imeri janë në një lidhje. Ndonëse ajo e ka mohuar gjithnjë këtë fakt ...
Bes Kallaku pjesë e filmit aksion, krah emrave të njohur [Video]

Bes Kallaku pjesë e filmit aksion, krah emrave të njohur [Video]

Aktorin e humort Bes Kallku tashmë do e shohim në një rol që ndoshta nuk e kishit imagjinuar kurrë.  Me anë të një postimi në Instagramin e tij,  ...
Olta Gixhari më seksi se kurrë, ka një këshillë për ndjekësit!

Olta Gixhari më seksi se kurrë, ka një këshillë për ndjekësit!

Ajo është një nga aktoret më seksi të showbizit shqiptar dhe një fakt të tillë e tregon në çdo dalje të saj. Këtë herë Oltën e shohim të veshur m ...
Meda publikon foto me familje nga pushimet, Lulja nuk duket aspak mirë

Meda publikon foto me familje nga pushimet, Lulja nuk duket aspak mirë

Meda është ndër këngëtarët me të dashur për publikun. Këtë e dëshmon edhe fakti se sa shumë është i ftuar në dasmë, që do të thotë është i përzgjedhur ...
“Gjyshja më seksi shqiptare” çmend me foton e re

“Gjyshja më seksi shqiptare” çmend me foton e re

Albërie Hadërgjonaj është ndër këngëtaret me më së shumti vite në skenë. Por, edhe përkundër këtij fakti, ajo vazhdon të duket si një vajzë e re. ...
Xhemi Shehu më në formë se kurrë, shikoni si pozon!

Xhemi Shehu më në formë se kurrë, shikoni si pozon!

Ajo është një nga moderatoret më të dashura të skenës shqiptare. Ndonëse në rrjete sociale nuk është shumë aktive gjatë ditës së sotme Xhemi Sheh ...
1 321 322 323 324 3230 / 3231 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19