Category: ROZË

1 317 318 319 320 321 322 3190 / 3218 POSTS
Mënyra sesi e shtrydh pastën e dhëmbëve, tregon shumë për personalitetin tuaj

Mënyra sesi e shtrydh pastën e dhëmbëve, tregon shumë për personalitetin tuaj

Psikologët thonë se 40% e veprimeve tuaja nuk janë vendime të vetëdijshme por zakone. Ndonjëherë veprimet që ju i konsideroni të parëndësishme mu ...
Ajola Xoxa shfaqet më elegante se kurrë!

Ajola Xoxa shfaqet më elegante se kurrë!

Bashkëshortja e kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, Ajola Xoxa ka nisur të jetë mjaft aktive në rrjete sociale. Aktualisht ajo është ...
Femrat janë të prira për grindje në punë, mirëpo a janë shefe të mira?

Femrat janë të prira për grindje në punë, mirëpo a janë shefe të mira?

Femrat janë të prira që në punë të grinden me femrat e tjera sesa me kolegun, tregojnë rezultatet e hulumtimit. Meshkujt dhe femrat njësoj janë të ...
“Hazall” me pamje krejt tjetër, nuk do ta njihni

“Hazall” me pamje krejt tjetër, nuk do ta njihni

Një “Hazall” me pamje tjetër Aktorja e njohur turke, Alina Boz e cila tek ne u bë e njohur duke i dhënë jetë rolit të “Hazallit” në serialin “Fat ...
Nuk ndalet! Morena Taraku ngre këmbët lart në makinë

Nuk ndalet! Morena Taraku ngre këmbët lart në makinë

Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku shquhet për jetën e saj luksoze. Ajo është aktive në rrjete sociale e cila publikon imazhe dhe video të llo ...
Rrëfimi i padëgjuar i Shyhrete Behlulit: “Më dinin të vdekur, unë u bëra nuse”

Rrëfimi i padëgjuar i Shyhrete Behlulit: “Më dinin të vdekur, unë u bëra nuse”

Këngëtarja e dashur e muzikës popullore, Shyhrete Beluli, ka rrëfyer në emisionin “Nin” një histori interesante nga jeta e saj në vitin 1981. Në ...
Berisha tregon anën romantike, i bën urimin më të ndjerë Lilit të tij!

Berisha tregon anën romantike, i bën urimin më të ndjerë Lilit të tij!

Ish-kryeministri i Shqipërisë Sali Berisha ka treguar anën e tij më romantike dhe të ndjeshme përmes një urimi special për bashkëshorten e tij Lirisë, ...
Adi Krasta rikthehet në ekran, mësoni për planet e reja të moderatorit

Adi Krasta rikthehet në ekran, mësoni për planet e reja të moderatorit

Pas largimit nga "E diell", moderatori shumë i dashur për publikun, Adi Krasta nuk u pa më të niste ndonjë emision televiziv. Hera e fundit kur a ...
Luana Vjollca tregon prapaskenat për të realizuar një foto

Luana Vjollca tregon prapaskenat për të realizuar një foto

Moderatorja Luana Vjollca ka përshëndetur fansat e saj me një video mjaft sexy. Pas publikimit të këngës më të fundit në bashkëpunim me Bujar Qam ...
Kjo iraniane mburret që ka të pasme seksi – por edhe që i flet katër gjuhë

Kjo iraniane mburret që ka të pasme seksi – por edhe që i flet katër gjuhë

Modeles iraniane, Uldouz Wallace, nuk i mjafton të jetë thjesht një femër me të pasme seksi në Instagram. Bukuroshja që një kohë po ndërton edhe ...
1 317 318 319 320 321 322 3190 / 3218 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19