Category: ROZË

1 315 316 317 318 319 3170 / 3186 POSTS
Nga i thinjur në bjond, deputeti i VV-së ngjyros flokët

Nga i thinjur në bjond, deputeti i VV-së ngjyros flokët

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, ka investuar pak në pamjen e tij të jashme. Thinjat e flokëve i ka mbulur me ngjyrë duke u shndërruar ...
Kjo është bukuroshja shqiptare që i premton ‘besnikëri’ Ronaldos

Kjo është bukuroshja shqiptare që i premton ‘besnikëri’ Ronaldos

Kampionati botëror mori dy ditë pushim, para se të vijojë me çerekfinalet, por nuk mund të thuhet e njëjta gjë për emisionin “Top Arena” në Top Channe ...
Marina Vjollca ndan fotot më të nxehta të kësaj vere

Marina Vjollca ndan fotot më të nxehta të kësaj vere

Moderatorja Marina Vjollca ka befasuar me fotot e saj më të fundit. Marina është duke shijuar këto ditë të para të muajit Korrik buzë detit. E ve ...
Për 242 vjetorin e Pavarësisë, amerikanet më seksi demonstrojnë patriotizmin e tyre

Për 242 vjetorin e Pavarësisë, amerikanet më seksi demonstrojnë patriotizmin e tyre

Çfarë mund të jetë më patriotike për amerikanët sesa të qesin diku një flamur të Shteteve të Bashkuara, ose të lëshojnë fishekzjarrë më 4 Korrik? ...
Besi dhe Xhensila përjetojnë momentet më humoristike gjatë tërmetit

Besi dhe Xhensila përjetojnë momentet më humoristike gjatë tërmetit

Aktori i humorit Bes Kallaku e ka interpretuar në mënyrën më humoristike të mundshme lëkundjen e fuqishme të shkaktuar nga tërmeti paraditen e sotme. ...
Ilda Bejleri ju tregon çfarë ndodhi në shtëpinë e saj gjatë tërmetit që shkundi Tiranën

Ilda Bejleri ju tregon çfarë ndodhi në shtëpinë e saj gjatë tërmetit që shkundi Tiranën

Kryeqyteti i Tiranës ka ndjerë lëvizje të fuqishme të shkaktuara nga tërmetet e një pas njëshme të ndodhura gjatë paraditës. Vipat kanë ndarë dis ...
Noizy tallet keq me Varrosin pas tërmetit

Noizy tallet keq me Varrosin pas tërmetit

Reperi i njour Noizy ka publikuar në rrjete sociale një video ku tregon për reagimet e miqve të tij, e sidomos të Varrosit pas tërmetit të ditës së so ...
Martin Garrix i dedikon këngë Dua Lipës? [Video]

Martin Garrix i dedikon këngë Dua Lipës? [Video]

Bëhet fjalë për bashkëpunimin e Martin Garrix me Khalid, “Ocean”. Ka qenë DJ i talentuar Martin Garrix që i ka bërë ftesë Khalid për të bashkëpun ...
Elvana Gjata marros deputetin shqiptar!

Elvana Gjata marros deputetin shqiptar!

Vetëm pak ditë më parë këngëtarja Elvana Gjata ka publikuar bashkëpunimin e saj me reperin Ledri Vula dhe këngëtarin John Shahu, nën titullin “Mike”. ...
Ndryshimi i vërtetë mes femrave seksi dhe atyre të bukura

Ndryshimi i vërtetë mes femrave seksi dhe atyre të bukura

Gazetarja amerikane, Lauren Martin, në revistën online “Elite Daily”, ka evidentuar ndryshimet thelbësore mes femrave seksi dhe të bukura, duke na kuj ...
1 315 316 317 318 319 3170 / 3186 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19