Category: ROZË

1 308 309 310 311 312 3100 / 3120 POSTS
Luana Vjollca tregon prapaskenat për të realizuar një foto

Luana Vjollca tregon prapaskenat për të realizuar një foto

Moderatorja Luana Vjollca ka përshëndetur fansat e saj me një video mjaft sexy. Pas publikimit të këngës më të fundit në bashkëpunim me Bujar Qam ...
Kjo iraniane mburret që ka të pasme seksi – por edhe që i flet katër gjuhë

Kjo iraniane mburret që ka të pasme seksi – por edhe që i flet katër gjuhë

Modeles iraniane, Uldouz Wallace, nuk i mjafton të jetë thjesht një femër me të pasme seksi në Instagram. Bukuroshja që një kohë po ndërton edhe ...
Këngëtarja kosovare që po bën namin në Turqi

Këngëtarja kosovare që po bën namin në Turqi

Në Kosovë nuk njihet shumë por për 80 milionë turq është njëra prej këngëtarëve më të njohura Është kjo Asya Gashi, e cila është duke e bombardua ...
Më thuaj si ha të të them si është ai në shtrat

Më thuaj si ha të të them si është ai në shtrat

Mënyra e të ngrënit mund të rrëfejë shumë për seksualitetin e një përsoni. Këshillat e Revistës Shije të vijnë në ndihmë që në takimin e parë, pë ...
Nga i thinjur në bjond, deputeti i VV-së ngjyros flokët

Nga i thinjur në bjond, deputeti i VV-së ngjyros flokët

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, ka investuar pak në pamjen e tij të jashme. Thinjat e flokëve i ka mbulur me ngjyrë duke u shndërruar ...
Kjo është bukuroshja shqiptare që i premton ‘besnikëri’ Ronaldos

Kjo është bukuroshja shqiptare që i premton ‘besnikëri’ Ronaldos

Kampionati botëror mori dy ditë pushim, para se të vijojë me çerekfinalet, por nuk mund të thuhet e njëjta gjë për emisionin “Top Arena” në Top Channe ...
Marina Vjollca ndan fotot më të nxehta të kësaj vere

Marina Vjollca ndan fotot më të nxehta të kësaj vere

Moderatorja Marina Vjollca ka befasuar me fotot e saj më të fundit. Marina është duke shijuar këto ditë të para të muajit Korrik buzë detit. E ve ...
Për 242 vjetorin e Pavarësisë, amerikanet më seksi demonstrojnë patriotizmin e tyre

Për 242 vjetorin e Pavarësisë, amerikanet më seksi demonstrojnë patriotizmin e tyre

Çfarë mund të jetë më patriotike për amerikanët sesa të qesin diku një flamur të Shteteve të Bashkuara, ose të lëshojnë fishekzjarrë më 4 Korrik? ...
Besi dhe Xhensila përjetojnë momentet më humoristike gjatë tërmetit

Besi dhe Xhensila përjetojnë momentet më humoristike gjatë tërmetit

Aktori i humorit Bes Kallaku e ka interpretuar në mënyrën më humoristike të mundshme lëkundjen e fuqishme të shkaktuar nga tërmeti paraditen e sotme. ...
Ilda Bejleri ju tregon çfarë ndodhi në shtëpinë e saj gjatë tërmetit që shkundi Tiranën

Ilda Bejleri ju tregon çfarë ndodhi në shtëpinë e saj gjatë tërmetit që shkundi Tiranën

Kryeqyteti i Tiranës ka ndjerë lëvizje të fuqishme të shkaktuara nga tërmetet e një pas njëshme të ndodhura gjatë paraditës. Vipat kanë ndarë dis ...
1 308 309 310 311 312 3100 / 3120 POSTS