Category: ROZË

1 303 304 305 306 307 325 3050 / 3247 POSTS
Të gjithë do e ëndërronin! VIP-at shqiptarë shijojnë ‘Live’ eventin e rëndësishëm muzikor

Të gjithë do e ëndërronin! VIP-at shqiptarë shijojnë ‘Live’ eventin e rëndësishëm muzikor

Beyonce & Jay Z po performojnë sonte në stadiumin “Allianz Riviera”, në Nice, Francë, para mijëra fansave. Në mesin e mijëra ndjekësve nga ...
Kjo nuk pritej! Benardi kujton kohët kur ishte i lidhur me Xhenin

Kjo nuk pritej! Benardi kujton kohët kur ishte i lidhur me Xhenin

Ata janë dy ish banorët e Big Brther 9 më të përfolur. Benardi dhe Xheni u ndanë pas daljes nga shtëpia e Big Brothër, duke befasuar të gjitghë p ...
Nuk do e njihni, shikoni si dukej Arilena Ara fëmijë

Nuk do e njihni, shikoni si dukej Arilena Ara fëmijë

Këngëtarja e njohur shqiptare feston sot ditën e lindjes. Edhe pse vetëm 20 vjeç Arilena Ara ka mundur të fitojë zemrat e një publiku të gjerë jo ...
Jepte lajmet me gjoksin jashtë, spikeren e heqin nga puna pas konfliktit me pronarin

Jepte lajmet me gjoksin jashtë, spikeren e heqin nga puna pas konfliktit me pronarin

Me siguri të gjithë e njihni spikeren Greta Hoxha e cila jepte lajmet gjysmë e zhveshur në Zjarr TV duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve me daljet e ...
Kourtney ekspozon më shumë nga sa duhet dhe i dashuri e turpëron para të gjithëve

Kourtney ekspozon më shumë nga sa duhet dhe i dashuri e turpëron para të gjithëve

Motrat Kardashian-Jenner njihen për ekspozimin e tepërt të formave trupore. Më e madhja prej tyre, Kourtney është paksa më e rezervuar me fotot q ...
Era Istrefi publikon videoklipin e këngës “Prisoner” [Video]

Era Istrefi publikon videoklipin e këngës “Prisoner” [Video]

Era Istrefi ka publikuar videoklipin e këngës së saj më të re “Prisoner”. Këngëtarja e kishte publikuar këngën në muajin qershor. Videoklipi i ...
Eksperimentoi por Meghan u rikthehet dashurive të ‘vjetra’

Eksperimentoi por Meghan u rikthehet dashurive të ‘vjetra’

Së fundmi kemi parë Dukeshën e Sussex, Meghan Markle të eksperimentojë me ngjyrat e errëta. Pas dasmës së 19 majit, Meghan pothuajse në të gjitha ...
Jonida Maliqi bën ndryshimin e befasishëm, shikoni si duket me pamjen e re

Jonida Maliqi bën ndryshimin e befasishëm, shikoni si duket me pamjen e re

​Këngëtaraja Jonida Maliqi mund të cilësohet pa pikën e dyshimit një nga femrat shqipatre që eksperimenton më së shumti me pamjen e saj. Dhe si p ...
Luana Vjollca zbulon detaje të reja për këngën e saj më të fundit

Luana Vjollca zbulon detaje të reja për këngën e saj më të fundit

Moderatorja Luana Vjollca tashmë është dita ditës më prezentë në tregun muzikor. Pas suksesit të bashkëpunimit me këngëtarin Bujar Qamili,Luana k ...
Oriola Marashi ‘trondit’ jugun e Shqipërisë me pozat e saj super sensuale

Oriola Marashi ‘trondit’ jugun e Shqipërisë me pozat e saj super sensuale

Ju kishte munguar Oriola Marashi dhe postimet e saj provokuese. Modelja më sexy shqiptare është kthyer edhe më tunduese. Ajo me siguri është një ...
1 303 304 305 306 307 325 3050 / 3247 POSTS