Category: ROZË

1 301 302 303 304 305 322 3030 / 3218 POSTS
Oriola Marashi ‘trondit’ jugun e Shqipërisë me pozat e saj super sensuale

Oriola Marashi ‘trondit’ jugun e Shqipërisë me pozat e saj super sensuale

Ju kishte munguar Oriola Marashi dhe postimet e saj provokuese. Modelja më sexy shqiptare është kthyer edhe më tunduese. Ajo me siguri është një ...
Humbi 33 kilogramë pas lindjes? Khloe Kardashian tregon sekretin

Humbi 33 kilogramë pas lindjes? Khloe Kardashian tregon sekretin

Flisni për një transformim të vërtetë! Khloe Kardashian thotë se ajo ka humbur 33 kilogramë në tre muaj që kur lindi vajza e saj True, fëmija i parë, ...
Afërdita Dreshaj me shoqe ‘vërshojnë’ plazhin në Miami!

Afërdita Dreshaj me shoqe ‘vërshojnë’ plazhin në Miami!

Afërdita Dreshaj muajin e kaluar i ka dhënë fund beqarisë duke u martuar me hokeistin çek, Jakub Kindl. as dasmës dhe muajit të mjaltit, modelja po ...
Lajmërohet Nexhmije Pagarusha: E gjithë kjo mbështetje nga ju më ka bërë të ndihem edhe më mirë

Lajmërohet Nexhmije Pagarusha: E gjithë kjo mbështetje nga ju më ka bërë të ndihem edhe më mirë

Një javë më parë ikona e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha është dërguar në Emergjencë të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës. E gjithë kjo ...
Samanta e veshur shumë shkurt, hap këmbët dhe….

Samanta e veshur shumë shkurt, hap këmbët dhe….

As pozat seksi të Samantës nuk kanë se si të mugnojnë. E veshur shumë shkurt ajo ka hapur këmbët dhe ka provokuar rënd ndjekësit e saj të shumë në ...
Luana nis xhirimet e këngës së re, kështu duket ajo

Luana nis xhirimet e këngës së re, kështu duket ajo

Luana Vjollca tash e sa muaj nuk është aktive në ndonjë projekt televiziv. Ajo kohët e fundit më shumë është përkushtuar në profesionin e saj të dy ...
Roberti për Tunën dhe Norën: Janë vetëm kolege, raportet e afërta mes kunatash janë demode në 2018-ën

Roberti për Tunën dhe Norën: Janë vetëm kolege, raportet e afërta mes kunatash janë demode në 2018-ën

Raportet jo edhe aq të mira mes këngëtares Tuna dhe Robert Berishës si duket kanë ndikuar edhe deri tek Nora. Më herët Tunën dhe Norën i kemi parë ...
Vajza e Obamës, puthje pasionante me të dashurin në qytetin e dashurisë

Vajza e Obamës, puthje pasionante me të dashurin në qytetin e dashurisë

Malia Obana ndan puthje me të dashurin, Rory Farquharson derisa shëtit rrugët e Parisit. Ajo kishte veshur një fustan të shkurtër dhe një palë çizm ...
Xhensila ka dy fjalë për këngën e re të Besit, zbulon bastin që kanë vënë

Xhensila ka dy fjalë për këngën e re të Besit, zbulon bastin që kanë vënë

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë çift shumë i dashur për publikun. Besi gjatë ditës së djeshme publikoi projektin e tij të ri me titull “ ...
Xhensila ka dy fjalë për këngën e re të Besit, zbulon bastin që kanë vënë

Xhensila ka dy fjalë për këngën e re të Besit, zbulon bastin që kanë vënë

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë çift shumë i dashur për publikun. Besi gjatë ditës së djeshme publikoi projektin e tij të ri me titull “Maka ...
1 301 302 303 304 305 322 3030 / 3218 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19