Category: ROZË

1 2 3 4 5 304 30 / 3040 POSTS
Bebe Rexha nxjerr foton ku në fokus vë të pasmet gjigante

Bebe Rexha nxjerr foton ku në fokus vë të pasmet gjigante

Bebe Rexha sërish vë të pasmet në plan të parë në foton e radhës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, shpesh kritikohet për peshën e ...
MC Kresha fotografohet për dore me të dashurën rrugëve të Prishtinës

MC Kresha fotografohet për dore me të dashurën rrugëve të Prishtinës

MC Kresha është fotografuar dorë për dore me të dashurën e tij misterioze. Prej disa javësh, në media po flitet për romancën e re të reperit MC Kre ...
“Bentley” 250 mijë eurosh i Morena Tarakut dyshohet se është e vjedhur në Gjermani, sekuestrohet nga Policia

“Bentley” 250 mijë eurosh i Morena Tarakut dyshohet se është e vjedhur në Gjermani, sekuestrohet nga Policia

Nuk po ndalojnë problemet me veturën superluksoze të Morena Tarakut. Vetura “Bentley” në vlerë prej 250 mijë eurosh, të cilën këngëtarja Morena Tar ...
Reagon Tayna pasi ylli i Realit ia shpërndau këngën

Reagon Tayna pasi ylli i Realit ia shpërndau këngën

Vetëm sa kanë nisur ta ndjekin njëri-tjetrin në “Instagram”, por tashmë Tayna dhe Vinicius kanë “shkuar” edhe më larg. Pak minuta pasi talenti 19-v ...
Capital T i tha se e kopjoi për skenën, ylli botëror i kthen përgjigje

Capital T i tha se e kopjoi për skenën, ylli botëror i kthen përgjigje

Tyga i ka kthyer përgjigje reperit Capital T. Së fundi, përmes një postimi Trimi tha se reperi Tyga u inspirua nga ai për një koncert që e mbajti s ...
Billbordet me Rita Orën në Beograd tërbojnë serbët

Billbordet me Rita Orën në Beograd tërbojnë serbët

“Skandaloze! Shqiptarja Rita Ora i qesh Beogradit në fytyrë! Këngëtarja e preferuar e Haradinajt dhe Thaçit në pankartat e kryeqytetit!”, kështu shkru ...
Demi Rose ngrit përsëri temperaturat, superseksi në fotot e fundit

Demi Rose ngrit përsëri temperaturat, superseksi në fotot e fundit

Demi Rose ka ngritur temperaturat derisa ka treguar belin e saj të hollë, gjoksin dhe të pasmet në pantallona të shkurtër në Los Angeles. Ajo i ka ...
Kaq të nxehtë se keni parë Bleonën

Kaq të nxehtë se keni parë Bleonën

Bleona Qerreti është e njohur për fotot e saj provokative që i poston nëpër rrjete sociale Por, fotot e saj të fundit tregojnë se këngëtarja shqipt ...
Super bashkëpunimi mes Getoar Selimit, “Shaolinav” dhe Onatit vjen nesër

Super bashkëpunimi mes Getoar Selimit, “Shaolinav” dhe Onatit vjen nesër

Një super bashkëpunim do t’i shtohet rep skenës kosovare. Getoar Selimi ka bashkuar forcat me Dj Blunt dhe Real 1, ndërsa pjesë e projektit do të j ...
Arrestohet këngëtarja e njohur serbe, trafikonte armë për mafian e Serbisë

Arrestohet këngëtarja e njohur serbe, trafikonte armë për mafian e Serbisë

Një këngëtare dhe influencuese Instagrami në Serbi u arrestua bashkë me shoqen e saj pasi u kap me shumë armë të rënda në shtëpi, që nga pistoletat, a ...
1 2 3 4 5 304 30 / 3040 POSTS