Category: ROZË

1 296 297 298 299 300 319 2980 / 3186 POSTS
Elvana i habit të gjithë, nxjerr instiktin e mëmësisë

Elvana i habit të gjithë, nxjerr instiktin e mëmësisë

Elvana Gjata ndodhet në Francë bashkë me disa miq, përfshirë Ermal Mamaqin, Amin dhe producentin Poo Bear. Gjatë qëndrimit të saj atje, këngëtarja ...
Elvana Gjata nxjerr në pah instiktin e mëmësisë, se kishim parë kaq të dedikuar për fëmijët

Elvana Gjata nxjerr në pah instiktin e mëmësisë, se kishim parë kaq të dedikuar për fëmijët

Këngëtarja Elvana Gjata gjendet në Francë në nëj grup miqsh, ku mes tyre gjendet Ermal Mamaqi, Ami si dhe producenti i njohur Poo Bear , me të cilin k ...
Në mes të koncertit, Ermal Mamaqi i kërkon diçka befasuese Beyonces

Në mes të koncertit, Ermal Mamaqi i kërkon diçka befasuese Beyonces

Beyonce & Jay Z kanë performuar mbrëmjen e shkuar në stadiumin “Allianz Riviera”, në Nice, Francë, para mijëra fansave. Në mesin e fansave nu ...
Oriola Marashi kapet mat në Dhërmi, shikoni si duket modelja

Oriola Marashi kapet mat në Dhërmi, shikoni si duket modelja

Modelja e shumë komentuar në media e rrjete sociale, Oriola Marashi tërheq gjithnjë vëmendjen me fotot provokuese që poston. Por me siguri jeni k ...
Kjo është italiania më seksi në botë aktualisht

Kjo është italiania më seksi në botë aktualisht

Claudia Guarnieri është një prej femrave më të bukura italiane. Në Instagram, ajo rregullisht publikon foto të nxehta, duke i joshur ndjekësit e ...
Sherri i bujshëm mes Almedës dhe ‘DWTS’, Rudi Hizmo tregon disa detaje që nuk diheshin

Sherri i bujshëm mes Almedës dhe ‘DWTS’, Rudi Hizmo tregon disa detaje që nuk diheshin

Rreth një muaj më parë ish-missi i njohur shqiptar, Almeda Abazi dhe produksioni i ‘DWTS’ u përfshinë në një sherr të bujshëm, i cili u komentua gjatë ...
Emina i këndon shqip vogëlushes Mia, reagimi i saj është emocionues

Emina i këndon shqip vogëlushes Mia, reagimi i saj është emocionues

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj është bërë para pak muajsh nënë për herë të dytë e një vajze. Ashtu si me Ellën edhe të voglës Mia, Emina Cunmul ...
Me bikini dhe këmbët hapur, Klaudia Pepa bën fansat të shfrenojnë fantazinë

Me bikini dhe këmbët hapur, Klaudia Pepa bën fansat të shfrenojnë fantazinë

Balerina shqiptare, Klaudia Pepa ka ndezur sërish rrjetin me postimin e saj të rradhës. Klaudia shfaqet me bikini dhe tepër lozonjare duke shijua ...
Xheni e BB9 ndez rrejtin me postimin e saj provokues

Xheni e BB9 ndez rrejtin me postimin e saj provokues

Ish banorja e Big Brother ka ndezur rrjetin me postimin e saj provokues. Tashmë është sezon plazhi dhe postimet e rrjeteve sociale dominohen ng ...
Të gjithë do e ëndërronin! VIP-at shqiptarë shijojnë ‘Live’ eventin e rëndësishëm muzikor

Të gjithë do e ëndërronin! VIP-at shqiptarë shijojnë ‘Live’ eventin e rëndësishëm muzikor

Beyonce & Jay Z po performojnë sonte në stadiumin “Allianz Riviera”, në Nice, Francë, para mijëra fansave. Në mesin e mijëra ndjekësve nga ...
1 296 297 298 299 300 319 2980 / 3186 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19