Category: ROZË

1 286 287 288 289 290 312 2880 / 3120 POSTS
Gati të digjeni…! Luana sapo publikoi hitin e ri të verës

Gati të digjeni…! Luana sapo publikoi hitin e ri të verës

Luana Vjollca sapo publikoi këngën e saj më të re ‘Vetëm ty’. Pas dueti me Bujar Qamilin, Luana ka vendosur të surprizojë sërish. Ajo që tërhe ...
Lë xhirimet në Amerikë dhe fluturon në Tiranë, çfarë e ktheu urgjent Klea Hutën?

Lë xhirimet në Amerikë dhe fluturon në Tiranë, çfarë e ktheu urgjent Klea Hutën?

Me siguri e keni mësuar se sheshi “Skënderbej”, më 25 korrik, do të ushtojë nga muzika më e mirë e artistëve shqiptarë si Ylli Limani, Dhurata Dora, A ...
Bleona Qereti rimerr vëmendjen me pozë komplet nudo

Bleona Qereti rimerr vëmendjen me pozë komplet nudo

Bleona Qereti nuk po ndalon provokimet. Edhe imazhi i saj i fundit ishte poashtu i tillë dhe këngëtarja shqiptare riktheu sërish vëmendjen në drejt ...
Ermal Mamaqi sjell foto nga deti, Luana Vjollca i lë komentin epik

Ermal Mamaqi sjell foto nga deti, Luana Vjollca i lë komentin epik

Luana Vjollca dhe Ermal Mamaqi duket se janë miq të mirë. Ata janë tejet të afërt me njëri-tjetrin sa që në postimet që publikojnë lënë komente të ...
Era Istrefi falënderon Presidentin Thaçi, ndan disa momente të lumtura

Era Istrefi falënderon Presidentin Thaçi, ndan disa momente të lumtura

Era Istrefi sot është dekoruar me Medalje Presidenciale nga Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi. Ata biseduan për sukseset e njëpasnjëshme të Erës, ...
Enca dhe Daddy Jankee në një koncert madhështor në Tiranë

Enca dhe Daddy Jankee në një koncert madhështor në Tiranë

Enca Haxhia është njëra ndër këngëtaret më të komentuara në showbizin shqiptar. Ajo ka arritur të realizojë këngë dhe hite të shumta për miliona fa ...
Era në siklet, i thotë Thaçit a mundem me të përqafë

Era në siklet, i thotë Thaçit a mundem me të përqafë

Këngëtarja kosovare tashmë me famë botërore, Era Istrefi ka marr sot dekoratë presidenciale nga presidenti i vendit Hashim Thaçi, mirëpo ajo kishte nj ...
Presidenti Thaçi dekoron Era Istrefin me Medaljen Presidenciale /VIDEO

Presidenti Thaçi dekoron Era Istrefin me Medaljen Presidenciale /VIDEO

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka pritur sot në takim këngëtaren, Era Istrefi. Ai e ka dekoruar atë me Medaljen Presidenciale Jubilare të Dhjet ...
Dua Lipa ndan disa momente të rëndësishme, gati për performancën e radhës

Dua Lipa ndan disa momente të rëndësishme, gati për performancën e radhës

E bukur, e talentuar dhe me plot stil. Është kjo këngëtarja shqiptare, Dua Lipa e cila befason gjithnjë me paraqitjet e saj në koncerte të ndryshme ...
Cardi B flet për përvojën si nënë, nuk do që vajzën t’ia rritë dadoja

Cardi B flet për përvojën si nënë, nuk do që vajzën t’ia rritë dadoja

Reperja Cardi B, është bërë nënë për herë të parë. Javën e kaluar ajo solli në jetë vajzën e vogël, Kulture Kiari Cephus për të cilën do të përkujd ...
1 286 287 288 289 290 312 2880 / 3120 POSTS