Category: ROZË

1 284 285 286 287 288 314 2860 / 3131 POSTS
Enca Haxhia sot nisi ditën herët, kujt i tha ‘mirëmëngjes dashuri’?

Enca Haxhia sot nisi ditën herët, kujt i tha ‘mirëmëngjes dashuri’?

Këngëtarja Enca Haxhia sot e ka nisur ditën herët. Me disa foto të publikuara në Instastory ka treguar se rreth orës 8 ka dalë në plazh ndërsa ësht ...
Të pathënat e realizimit të filmit Titanic

Të pathënat e realizimit të filmit Titanic

Eshtë një film amerikan nga James Cameron që u shfaq në vitin 1997. Regjisori qe ne te njejten kohe eshte dhe skenarist dhe producent i filmit treg ...
Françeska Jaçe ‘përvëlon’ me foton e fundit: Gati për disa aventura

Françeska Jaçe ‘përvëlon’ me foton e fundit: Gati për disa aventura

Françeska Jaçe nuk ndalon së provokuari nëpërmjet imazheve. Në disa të tilla të publikuara ditë më parë ajo dukej tejet joshëse mirëpo me një të fu ...
Burri që u bë grua erdhi në Kosovë për të mbështetur LGBTI’në

Burri që u bë grua erdhi në Kosovë për të mbështetur LGBTI’në

Kjo grua dikur ishte burrë, por pas një martese disa vjeçare ku kishte edhe fëmijë vendosi të ndërronte gjini. U bë Rita Novak dhe thotë që është anët ...
Françeska Jaçe “i vë zjarrin” Instagramit me këtë foto!

Françeska Jaçe “i vë zjarrin” Instagramit me këtë foto!

Ashtu siç ka paralajmëruar edhe më parë kjo verë është vërtetë e nxehtë për modelen Françeska Jaçe. Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto k ...
Kur bëhen bashkë dy shqipe Kosove, Xherdani Shaqiri dhe Gashi /FOTO

Kur bëhen bashkë dy shqipe Kosove, Xherdani Shaqiri dhe Gashi /FOTO

Reperi kosovar me famë botërore, Gashi për herë të parë do të zbresë për të performuar në Kosovë më 11 gusht. Megjithatë, kjo nuk është e tëra. Ai ...
Khloe kapet ‘mat’ me ish të dashurin e motrës!

Khloe kapet ‘mat’ me ish të dashurin e motrës!

Khloe Kardashian është një nga modelet më të ndjekura. Në fotot e qarkulluara në rrjete sociale së fundmi ajo u kap ‘mat’ me të dashurin e motrës s ...
Morena Taraku merr vëmendjen e të gjithëve, joshëse sa më s’ka!

Morena Taraku merr vëmendjen e të gjithëve, joshëse sa më s’ka!

Morena Taraku lirshëm mund të thuhet se është një nga femrat më të përfolura në showbizin shqiptar. Sidomos gjatë kohës së fundit kur i është zbulu ...
Reperi i njohur: Meshkujt që konsumojnë banane janë gay

Reperi i njohur: Meshkujt që konsumojnë banane janë gay

Reperi Wiz Khalifa ka bërë një deklaratë të çuditshme. Artisti i njohur ka disa mënyra se si mendon kur është puna tek konsumimi i frutave, shkruan ...
Dashuri babë e bijë, kjo foto e Annës dhe Arditit i thotë të gjitha!

Dashuri babë e bijë, kjo foto e Annës dhe Arditit i thotë të gjitha!

Moderatori Ardit Gjebrea ka publikuar në rrjete sociale një nga fotot më të bukura të kësaj të shtune. Ai shfaqet me vajzën e tij Annën duke notu ...
1 284 285 286 287 288 314 2860 / 3131 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19