Category: ROZË

1 282 283 284 285 286 312 2840 / 3120 POSTS
Dikur shoqe klase! Diona Fona tregon për raportet që ka sot me Kidën

Dikur shoqe klase! Diona Fona tregon për raportet që ka sot me Kidën

Këngëtarja Diona Fona para kamerës së emisionit ‘Mirage’ foli për suksesin e projektit të fundit. ‘Veç fjalë’, kënga e cila u publikua para një jav ...
Vjollca Haxhiu kalon pasditën me Sinan Vllasaliun dhe gruan e tij

Vjollca Haxhiu kalon pasditën me Sinan Vllasaliun dhe gruan e tij

Sinan Vllasaliu dhe kolegia e tij Vjollca Haxhiu e kanë klauar pasditen së bashku. Me ta ishte edhe gruaja e këngëtarit Vllasaliu, shkruan lajmi.ne ...
Robert Berisha një herë e mirë përmbyll ‘dramën’ Tuna! Këto ishin fjalët e tij

Robert Berisha një herë e mirë përmbyll ‘dramën’ Tuna! Këto ishin fjalët e tij

Raportet e prishura mes Robert Berishës dhe nusës së vllaut të tij Patrisit janë komentuar shumë në mediat rozë. Këngëtari dhe muzikanti i njohur k ...
Vëllezërit Haradinaj sfidojnë të nxehtin në pishinë, tregojnë gjoksin muskuloz

Vëllezërit Haradinaj sfidojnë të nxehtin në pishinë, tregojnë gjoksin muskuloz

Ditën e dytë të vikendit Ramush Haradinaj bashkë me vëllaun e tij Dautin e kanë kaluar në pishinë. Kryeministri dhe deputeti po e teljakalojnë mirë ...
Me apo pa dashje, Luana Vjollcës i del pjesa intime nga fustani i kuq, pa të brendshme

Me apo pa dashje, Luana Vjollcës i del pjesa intime nga fustani i kuq, pa të brendshme

Mirëpo vëmendja më e madhe ka shkuar tek vetë Luana dhe lëvzijet e saj provokative në klip, shkruan lajmi.net Bjondina seksi e tillë është edhe në ...
Bebe Rexha zbulon se kush është mashkulli që po e puthë në këtë video

Bebe Rexha zbulon se kush është mashkulli që po e puthë në këtë video

Bebe Rexha është aktive në rrjete sociale. Ajo publikon foto nga mbrëmjet e saj muzikore dhe disa nga ato më provokativet që i realizon në ambiente ...
Konkurrencë e miqësi në “PriFest”

Konkurrencë e miqësi në “PriFest”

Prishtina është nikoqire e Festivalit të Filmit - "PriFest ", i cili po shënon dekadën e parë të funksionimit. Ky festival ka filluar më datën 17 d ...
Festa përrallore për ditëlindjen e 18-të të vajzës së Adriana Matoshit

Festa përrallore për ditëlindjen e 18-të të vajzës së Adriana Matoshit

Vajza e Adriana Matoshit mbrëmë ka festuar ditëlindjen e saj të 18-të. Me rastin e kësaj dite të veçantë për të, Kaonës i është organizuar një ndej ...
Wiz Khalifa: Janë gay meshkujt që hajnë banane

Wiz Khalifa: Janë gay meshkujt që hajnë banane

Ai mënyrën e tij edhe kur vjen puna për të konsumuar frutat. I ftuar në emisionin radiofonik “Breakfast Club” të marten, reperi ka treguar se urren ...
Enca Haxhia sot nisi ditën herët, kujt i tha ‘mirëmëngjes dashuri’?

Enca Haxhia sot nisi ditën herët, kujt i tha ‘mirëmëngjes dashuri’?

Këngëtarja Enca Haxhia sot e ka nisur ditën herët. Me disa foto të publikuara në Instastory ka treguar se rreth orës 8 ka dalë në plazh ndërsa ësht ...
1 282 283 284 285 286 312 2840 / 3120 POSTS