Category: ROZË

1 281 282 283 284 285 312 2830 / 3120 POSTS
Luana Vjollca ‘ndez’ atmosferën edhe në Spanjë me këngën, “Vetëm ty”

Luana Vjollca ‘ndez’ atmosferën edhe në Spanjë me këngën, “Vetëm ty”

Kanë kaluar vetëm pak ditë që nga kënga e re e Luana Vjollcës. “Vetëm ty”, është projekti i fundit i saj i realizuar në Gjakovë e që u prit tejet m ...
Si rrallëherë Alketa Vejsiu publikon foto në bikini

Si rrallëherë Alketa Vejsiu publikon foto në bikini

Alketa Vejsiu është njëra nga moderatoret më të suksesshme shqiptare. E kemi ndjekur me vite të tëra në programet e shumta televizive të cilat i ka ...
Ja çka thotë Fero për gjoksin e Encës

Ja çka thotë Fero për gjoksin e Encës

  Feronit Shabani apo siç njihet për publikun Fero është shumë i pëlqyer nga publiku.Për pak kohë ka arritur të rrëmbejë vëmendjen e të gjit ...
Rina Balaj iu bën ‘diss’ kolegeve: Nuk kam operacione plastike

Rina Balaj iu bën ‘diss’ kolegeve: Nuk kam operacione plastike

Rina Balaj është një nga reperet më të reja të estradës. Me debutimin e saj në tregun muzikor ajo ka bërë bujë të madhe në të gjitha mediat shqipta ...
Dukagjin Lipa sjell pamje nga pushimet në Shqipëri

Dukagjin Lipa sjell pamje nga pushimet në Shqipëri

Babai i Dua Lipës, Dukagjin Lipa aktualisht ndodhet në Shqipëri. Si destinacion për të pushuar ka zgjedhur një nga bregdetet shqiptare së bashku me ...
Vazhdojnë pushimet përrallore të çiftit Xhaka!

Vazhdojnë pushimet përrallore të çiftit Xhaka!

Futbollisti shqiptar, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita Lekaj janë duke shijuar pushimet. Një nga ishujt e Afrikës Lindore, është desti ...
Alban Ramosaj bën publike bisedën me Bebe Rexhën: Ëndrra u bë realitet

Alban Ramosaj bën publike bisedën me Bebe Rexhën: Ëndrra u bë realitet

Alban Ramosaj është emër shumë i dashur për publikun. Ai shquhet për vokalin e fuqishëm dhe këngët e veçanta që herë pas here i sjell për publikun, ...
Emina Cunmulaj nis javën me aktivitete fizike

Emina Cunmulaj nis javën me aktivitete fizike

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj që disa vite është duke jetuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. E martuar me afaristin izraelit, Sam Nazarian, ...
Albërie Hadërgjonaj kthehet prapa në kohë, kështu dukej

Albërie Hadërgjonaj kthehet prapa në kohë, kështu dukej

Tanimë është bërë edhe gjyshe. Bëhet fjalë për këngëtaren e dashur,  Albërie Hadërgjonaj e cila ka 42 vjeçe por që është në top-formë, shkruan lajm ...
Rita Ora hyn në mes të turmës, ‘nxehet’ atmosfera në koncertin që mbajti në Spanjë

Rita Ora hyn në mes të turmës, ‘nxehet’ atmosfera në koncertin që mbajti në Spanjë

Këngëtarja Rita Ora ka ditë që është duke qëndruar në Barcelonë të Spanjës. Mbrëmë mbajti një koncert madhështor atje pamje të cilat i ka ndarë me nd ...
1 281 282 283 284 285 312 2830 / 3120 POSTS