Category: ROZË

1 278 279 280 281 282 305 2800 / 3046 POSTS
Gadafi dhe Mercy, “donë me ditë” gjithçka

Gadafi dhe Mercy, “donë me ditë” gjithçka

Është i njohur në skenën tonë të estradës Por, tani Gadafi dhe Mercy kanë vendosur që të sjellin diçka me “in” për këtë verë! Është kjo kënga ...
Zbulohet i dashuri i Elvana Gjatës, qenka djali i biznesmenit të njohur shqiptar

Zbulohet i dashuri i Elvana Gjatës, qenka djali i biznesmenit të njohur shqiptar

Prej gati 2 vitesh, Elvana Gjata po përflitet se është në një lidhje me një mashkull, identitetin e të cilit këngëtarja ka preferuar që ta mbajë të fs ...
Lopez: Meshkujt janë të padobishëm deri në moshën 33 vjeç

Lopez: Meshkujt janë të padobishëm deri në moshën 33 vjeç

Këngëtarja super seksi është e bindur që mënshkujt janë të paadobishëm deri në moshën 33 vjeçe. Duke pasur parasysh të gjithë meshkujtë që ka pas ...
Një muaj para dasmës së shumëpërfolur, Ledion Liço merr vendimin e papritur

Një muaj para dasmës së shumëpërfolur, Ledion Liço merr vendimin e papritur

U përfol në media se çifti i njohur Ledion Liço dhe Sara Hoxha do të realizojnë në muajin gusht cremoninë e tyre martesore. Dasma do të mbahet në ...
Një pyetje ‘e çuditshme’ e Adi Krastës paska qenë dritarja e parë që Beti Njuma të ishte në ekran

Një pyetje ‘e çuditshme’ e Adi Krastës paska qenë dritarja e parë që Beti Njuma të ishte në ekran

Sot janë plot 14 vjet në Top Channel dhe janë mjaftueshëm për të mos mbajtur mend shumë çfarë ka ndodhur para tyre, ndaj edhe Beti Njuma, gazetarja dh ...
Vajza e Majlinda Bregut me poza ‘vrastare’, djeg rrjetin si një Kardashiane e vërtetë

Vajza e Majlinda Bregut me poza ‘vrastare’, djeg rrjetin si një Kardashiane e vërtetë

Vajza e ish deputetes Majlinda Bregu shpesh është përfolur në rrjetet sociale për shkak të pamjes së saj super sensuale si dhe pozave provokuese që re ...
Gati të digjeni…! Luana sapo publikoi hitin e ri të verës

Gati të digjeni…! Luana sapo publikoi hitin e ri të verës

Luana Vjollca sapo publikoi këngën e saj më të re ‘Vetëm ty’. Pas dueti me Bujar Qamilin, Luana ka vendosur të surprizojë sërish. Ajo që tërhe ...
Lë xhirimet në Amerikë dhe fluturon në Tiranë, çfarë e ktheu urgjent Klea Hutën?

Lë xhirimet në Amerikë dhe fluturon në Tiranë, çfarë e ktheu urgjent Klea Hutën?

Me siguri e keni mësuar se sheshi “Skënderbej”, më 25 korrik, do të ushtojë nga muzika më e mirë e artistëve shqiptarë si Ylli Limani, Dhurata Dora, A ...
Bleona Qereti rimerr vëmendjen me pozë komplet nudo

Bleona Qereti rimerr vëmendjen me pozë komplet nudo

Bleona Qereti nuk po ndalon provokimet. Edhe imazhi i saj i fundit ishte poashtu i tillë dhe këngëtarja shqiptare riktheu sërish vëmendjen në drejt ...
Ermal Mamaqi sjell foto nga deti, Luana Vjollca i lë komentin epik

Ermal Mamaqi sjell foto nga deti, Luana Vjollca i lë komentin epik

Luana Vjollca dhe Ermal Mamaqi duket se janë miq të mirë. Ata janë tejet të afërt me njëri-tjetrin sa që në postimet që publikojnë lënë komente të ...
1 278 279 280 281 282 305 2800 / 3046 POSTS