Category: ROZË

1 272 273 274 275 276 323 2740 / 3224 POSTS
Gati për plazh! Gjyste Vulaj një mama seksi në të zeza

Gati për plazh! Gjyste Vulaj një mama seksi në të zeza

Gjyste Vulaj tash e sa vite i ka qëndruar besnike industrisë së muzikës. Këngëtarja përveç angazhimeve të shumta që ka gjatë kësaj sezone, ajo po s ...
Nuk ndalet Gold AG, së shpejti dueti i radhës

Nuk ndalet Gold AG, së shpejti dueti i radhës

Gold AG është shumë aktiv me projekte të reja muzikore. Reperi njihet për një numër duetesh me disa prej artistëve më të njohur të estradës, shkrua ...
Të shtrira dhe gjysmë të zhveshura! Imazhe provokuese të Kylie Jenner me miket e saj

Të shtrira dhe gjysmë të zhveshura! Imazhe provokuese të Kylie Jenner me miket e saj

Ylli televiziv Kylie Jenner për pak kohë ka arritur famën e motrës së saj, Kim Kardashian. Por, jo vetëm famën, Kylie është para Kim edhe sa i përk ...
Ermali: Kur babai më thoshte të mos merrem me muzikë, më dukej ofendim

Ermali: Kur babai më thoshte të mos merrem me muzikë, më dukej ofendim

Zërin e ka trashëguar nga babai. Ermal Fejzullahu sot është ndër artistët më të kërkuar në vend dhe çdo këngë që publikon shndërrohet në hit, shkru ...
Kështu nis dita për Flori Mumajesin, kush po e shoqëron?

Kështu nis dita për Flori Mumajesin, kush po e shoqëron?

Kantautori Flori Mumajesi është ndër më të suksesshmit në industrinë e muzikës vendore. Ai është shumë aktiv me projekte të reja dhe koncerte në ve ...
‘Pse bën si “boss” me lekët e burrit’? Angela habit me përgjigjen

‘Pse bën si “boss” me lekët e burrit’? Angela habit me përgjigjen

Angela Martini është modelja më e njohur shqiptare. Angela prej vitesh jeton dhe vepro në Amerikë, ndërsa është e martuar me Dragos Savulescu, shkr ...
Pamje nga pushimet e Leonardo DiCaprios me të dashurën 21 vjeçare

Pamje nga pushimet e Leonardo DiCaprios me të dashurën 21 vjeçare

Aktori, 43 vjeç ka nisur pushimet bashkë me të dashurën Camila Morrone. Çifti u shfaqën në pushimet romantike buzë bregut të Amalfi, shkruan DailyM ...
Iggy Azalea ‘thyen’ rrjetin me veprimin e fundit, ‘twerk’ me këtë mashkull në jaht

Iggy Azalea ‘thyen’ rrjetin me veprimin e fundit, ‘twerk’ me këtë mashkull në jaht

Është goxha aktiv me projekte të reja. Pasi shijoi suksesin e këngës “Kream” në duet me reperin Tyga, Iggy Azalea filloi pushimet, shkruan lajmi.ne ...
Dhurata më e bukur që Zayn i ka bërë Gigit, modelja e tregon me krenari

Dhurata më e bukur që Zayn i ka bërë Gigit, modelja e tregon me krenari

Zayn Malik dhe Gigi Hadid janë një prej çifteve që njihen për ndarje dhe ribashkim. Pasi kishin deklaruar publikisht se i kishin dhënë fund lidhjes ...
Nuk do jua merrte mendja kurrë, zbulohet prejardhja e Beyonce

Nuk do jua merrte mendja kurrë, zbulohet prejardhja e Beyonce

Këngëtarja amerikane, Beyonce ka dalë në kopertinën e revistës "Vogue" duke hedhur poshtë të gjitha spekulimet se një njeri me ngjyrë nuk shet. N ...
1 272 273 274 275 276 323 2740 / 3224 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19