Category: ROZË

1 271 272 273 274 275 310 2730 / 3100 POSTS
Rama publikon videon e pazakontë, këtë objekt nuk e ndan nga vetja!

Rama publikon videon e pazakontë, këtë objekt nuk e ndan nga vetja!

Kryeministri Rama ndan shpesh në rrjete sociale çaste nga përditshmëria e tij. Gjatë ditës së sotme ai ka publikuar në Instagram një video ku ka ...
Orinda shkëlqen me lejla, shikoni sa në formë duket!

Orinda shkëlqen me lejla, shikoni sa në formë duket!

Këngëtarja e njohur Orinda Huta ka publikuar në rrjete sociale disa foto ku shfaqet më në formë dhe më seksi se kurrë. E veshur me një fustan në ...
Belen sfidohet nga e motra, Cecilia Rodriguez

Belen sfidohet nga e motra, Cecilia Rodriguez

Cecilia Rodriguez nuk ka asgjë më pak për nga bukuria se motra e saj, Belen Rodriguez. Nëse modelja argjentinase i la gojëhapur ndjekësit e saj m ...
Aurela Hoxhës gati sa nuk i ‘pëlcet’ gjoksi në imazhin e fundit!

Aurela Hoxhës gati sa nuk i ‘pëlcet’ gjoksi në imazhin e fundit!

Bukuroshja shqiptare, Aurela Hoxha është një nga femrat më atraktive në fushën e modelingut. Ndonëse është aktive në rrjete sociale, Hoxha lirshëm ...
Kumbaro: Vdekja e Bekim Lumit, humbje e madhe për teatrin shqiptar

Kumbaro: Vdekja e Bekim Lumit, humbje e madhe për teatrin shqiptar

Ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro ka shprehur ngushëllimet e MK së Shqipërisë për humbjen e Artistit, Bekim Lumi Ministrja e Kulturës, Mirela ...
Soni Malaj vjen e ‘nxehtë’ nga plazhi, kthen të pasmet kah publiku

Soni Malaj vjen e ‘nxehtë’ nga plazhi, kthen të pasmet kah publiku

Soni Malaj shquhet për dukjen e saj atraktive. Ajo tash e sa kohë është duke punuar vazhdimisht në palestër për të arritur këto linja trupore bomba ...
Nesër homazhe për Bekim Lumin

Nesër homazhe për Bekim Lumin

Teatri Kombëtar i Kosovës nesër duke filluar nga ora 12:00, do të organizojë homazhe dhe një mbledhje komemorative për aktorin dhe regjisorin Bekim Lu ...
Ja çka i ndodhi Gent Fatalit gjatë xhirimeve të “Na vjen dita”

Ja çka i ndodhi Gent Fatalit gjatë xhirimeve të “Na vjen dita”

Para pak ditësh Gent Fatali dhe Bes Kallaku publikuan këngën e re "Na vjen dita" (Bella Ciao). Projekti është shoqëruar edhe me videoklip e që u pr ...
3 çaste kur Roza Lati vë në pah linjat trupore

3 çaste kur Roza Lati vë në pah linjat trupore

Moderatorja e njohur shqiptare, Roza Lati njihet për çiltërsinë e saj. Ajo është një nga fytyrat më atraktive të ekranit televiziv e cila në emisio ...
Rona Nishliu shpreh ngushëllime për vdekjen e Bekim Lumit: Ti je i përjetshëm

Rona Nishliu shpreh ngushëllime për vdekjen e Bekim Lumit: Ti je i përjetshëm

Është ndarë nga jeta regjisori i njohur kosovar, Bekim Lumi. Vdekja e tij i ka prekur të gjithë, e posaqërisht ata që e njohën nga afër profesorin, ...
1 271 272 273 274 275 310 2730 / 3100 POSTS