Category: ROZË

1 270 271 272 273 274 305 2720 / 3046 POSTS
Operacionet plastike e kanë ‘deformuar’ Luana Vjollcën!

Operacionet plastike e kanë ‘deformuar’ Luana Vjollcën!

Moderatorja dhe këngëtarja, Luana Vjollca është njëra nga femrat më të përfolura në showbizin shqiptar. Duke qenë se është mjaft aktive si në proje ...
Para nisjes për në Kosovë, Dua Lipa shkëlqen në veshje shumëngjyrëshe

Para nisjes për në Kosovë, Dua Lipa shkëlqen në veshje shumëngjyrëshe

Kanë mbetur edhe pak ditë që nga koncerti i Dua Lipës në Kosovë. Me 10,11 dhe 12 gusht artistja e njohur shqiptare me famë botërore Dua Lipa do jet ...
Teuta Krasniqi feston ditëlindjen, burri i saj Adonisi me urim të veçantë

Teuta Krasniqi feston ditëlindjen, burri i saj Adonisi me urim të veçantë

Aktorja Teuta Krasniqi mbushi 35 vite jetë. Urimet me rastin e ditëlindjes së saj kanë qenë të shumta nga familjarë, miq e kolegë aktorë, shkruan l ...
Era Istrefi feston suksesin e ‘Oh God’ në bikini me një pamje përrallore

Era Istrefi feston suksesin e ‘Oh God’ në bikini me një pamje përrallore

Ka 8 orë prej publikimit të këngës së saj të re dhe ajo ka rezultuar të jetë e suksesshme. Oh God’ mban titullin ky projekt muzikor në të cilin kën ...
Zaimina merr rreze dielli, bikinit e vogla apo gjoksi i saj shumë i madh?

Zaimina merr rreze dielli, bikinit e vogla apo gjoksi i saj shumë i madh?

Zaimina Vasjari i ka publikuar disa foto të reja në Instagram. Këngëtarja e njohur në imazhet e postuara shihet e veshur në bikini të zeza të cilat ...
‘Home alone’ vjen në një film për të rritur

‘Home alone’ vjen në një film për të rritur

“Home Alone” (I vetëm në shtëpi) do të ketë një film të ri dhe producent do të jetë aktori i famshëm Ryan Reynolds. Titulli i këtij projekti është ...
Geti është me fat! Shikoni çka ka përgatitur gruaja e tij Marina

Geti është me fat! Shikoni çka ka përgatitur gruaja e tij Marina

etoar Selimi dhe Marina Vjollca po vazhdojnë të konsiderohen si njëri ndër çiftet më simpatike të estradës. Që nga fillimet e para të lidhjes së ty ...
Besoni apo jo, kjo është mosha e Kylie Jenner

Besoni apo jo, kjo është mosha e Kylie Jenner

Kanë mbetur edhe disa ditë deri në ditëlindjen e saj dhe Kylie Jenner ka nisur të marrë dhurata. Zeshkanja seksi e cila po bën tam me paraqitjet e ...
Soni Malaj dhe Olti Curri, pas gjyqit, për herë të parë publikisht bashkë

Soni Malaj dhe Olti Curri, pas gjyqit, për herë të parë publikisht bashkë

Paqe mes Soni Malajt dhe Olti Currit publikisht pas shumë polemikave. Këngëtarja dhe opinionisti janë takuar në një festë mode në Durrës dhe në int ...
Luana Vjollca tregon këmbët seksi, thotë se duhet të jini vetvetja

Luana Vjollca tregon këmbët seksi, thotë se duhet të jini vetvetja

Këngëtarja Luana Vjollca ka zbuluar këmbët seksi në foton e fundit. E veshur me ngjyrë të zezë ajo duket elegante në të njëjtën kohë joshëse, shkru ...
1 270 271 272 273 274 305 2720 / 3046 POSTS