Category: ROZË

1 269 270 271 272 273 323 2710 / 3224 POSTS
Vajza e vogël e myftiut Tërnava heq mbulesën, e bukur me shami por edhe pa të

Vajza e vogël e myftiut Tërnava heq mbulesën, e bukur me shami por edhe pa të

Të jesh vajza e një personi që ka emër në Kosovë është shumë normale që të bëhesh pjesë e mediave rozë, shkruan GazetaBlic. E kësaj here ajo që ka ...
Avokatja më joshëse shqiptare me këtë foto ka vendosur t’i çmend të gjithë

Avokatja më joshëse shqiptare me këtë foto ka vendosur t’i çmend të gjithë

Ajo ka marrë epitetin avokatja joshëse, duke qenë se ka përfunduar dhe studimet për juridik. Flasim për bukuroshen Redona Koçi e cila di të befasoj ...
Modelja bën pazar pa të brendshme

Modelja bën pazar pa të brendshme

Modelja e njohur Demi Rose gjithmonë mahnit fansat me linjat trupore. Modelja 27 vjeçare lirshëm mund të thuhet se është konkurrente e të gjitha mo ...
Unikkatil rikthehet në Durrës, arsyeja është e veçantë

Unikkatil rikthehet në Durrës, arsyeja është e veçantë

Viktor Palokaj ose përndryshe siç njihet Unikkatil është njëri ndër reperët më të suksesshëm shqiptarë. Reperi i njohur ka mbajtur me 4 gusht konce ...
Të pasmet e kësaj serbeje po çmendin botën edhe Instagramin

Të pasmet e kësaj serbeje po çmendin botën edhe Instagramin

Una është një modele nga Serbia. Ajo aktivitetin e saj e zhvillon kryesisht në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Përveç modelimit Una, njihet edh ...
Aktorja e njohur kapet mat me të dashurin në Paris

Aktorja e njohur kapet mat me të dashurin në Paris

Qyteti i dashurisë ka pranuar edhe një çift këtë javë. Aktorja e njohur, Jennifer Lawrence dhe i dashuri i saj i ri, Cooke Maroney u kapën mat dorë ...
Dukagjin Lipa: Faleminderit që e bëtë ëndrrën realitet!

Dukagjin Lipa: Faleminderit që e bëtë ëndrrën realitet!

Babai i Dua Lipës, Dukagjin Lipa ka sjell pamje nga konferenca e mbrëmshme. Ai së bashku me të bijën, Duan mbrëmë organizuan një konferencë drejtua ...
Më mirë e ëma se e bija! Eli Fara befason në paraqitjen e fundit

Më mirë e ëma se e bija! Eli Fara befason në paraqitjen e fundit

Marina Fara është kopja më e bukur e këngëtares së njohur, Eli Fara. Modelja shqiptare ka ngjashmëri të madhe me nënën e saj të cilat duken të mahn ...
Mos e humbisni këtë foto seksi të modeles shqiptare!

Mos e humbisni këtë foto seksi të modeles shqiptare!

Franceska Jace shquhet për format trupore bombastike. Vera për të ka filluar qysh moti e cila pothuajse çdo ditë sjell imazhe dhe video të ndryshme ...
Zaimina Vasjari ekspozon vilën luksoze, këto janë imazhet më të bukura me vajzën

Zaimina Vasjari ekspozon vilën luksoze, këto janë imazhet më të bukura me vajzën

Bukuroshja shqiptare pas lindjes ka filluar t'i tregoj linjat trupore atraktive. Fjala është për këngëtaren e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari e c ...
1 269 270 271 272 273 323 2710 / 3224 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19