Category: ROZË

1 268 269 270 271 272 301 2700 / 3002 POSTS
Stresi dhe Kejsi në rrëfimin e tyre të parë! Kundërshtitë e familjes, martesa në fshehtësi dhe planet e së ardhmes

Stresi dhe Kejsi në rrëfimin e tyre të parë! Kundërshtitë e familjes, martesa në fshehtësi dhe planet e së ardhmes

Këngëtari i hitit “Love Story” rrëfen për herë të parë dhe ekskluzivisht në “RevistaWho.Com” historinë e tij të dashurisë, që nisi me një porosi nga n ...
U shkarkua nga Chelsea, shikoni si po i shijon pushimet Conte

U shkarkua nga Chelsea, shikoni si po i shijon pushimet Conte

Ai është parë me bashkëshorten Elisabeta dhe vajzën Vitoria. Antonio Conte po i shijon pushimet pas shkarkimit nga Chelsea. Tekniku italian ësht ...
Rike Roci sapo i bëri të gjithë konfuzë me këtë postim! Unaza që ka në gisht…

Rike Roci sapo i bëri të gjithë konfuzë me këtë postim! Unaza që ka në gisht…

Rike Roci është një nga ish-banoret më të komentuara të “Big Brother” dhe që nga koha e pjesëmarrjes në këtë shoë, ajo është kthyer shpesh në qendër t ...
Mëngjesi i vonshëm i Yllka Kuqit, siç nuk e keni parë ndonjëherë

Mëngjesi i vonshëm i Yllka Kuqit, siç nuk e keni parë ndonjëherë

Këngëtarja nga Gjakova, Yllka Kuqi kësaj radhe është zgjuar më vonë se zakonisht. Ajo para pak çastesh publikoi një fotografi në llogarinë e saj, I ...
Rita Ora publikon prapaskenat e koncertit madhështor në Portugali!

Rita Ora publikon prapaskenat e koncertit madhështor në Portugali!

Vazhdon turi i koncerteve të Rita Orës. Koncerti i fundit që ka mbajtur ishte në Portugali ku ishte e rrethuar nga një numër i madh i njerëzve, shk ...
Me foto nga pishina Besa Kokëdhima jep lajmin e gëzueshëm për fansat

Me foto nga pishina Besa Kokëdhima jep lajmin e gëzueshëm për fansat

Besa Kokëdhima është njëra nga artistet shqiptare me vokalin më të fuqishëm. Ka kohë që nuk ka sjell diçka të re për fansat e që tanimë siç duket i ...
Soni Malaj tregon sekretin e të pasmeve të mëdha!

Soni Malaj tregon sekretin e të pasmeve të mëdha!

Soni Malaj tash e sa vite i është përkushtuar palestrës. Ajo ka arritur të realizojë një trup të përkryer falë punës së vazhdueshme që e ka bërë në ...
Vajza e Albërie Hadërgjonajt ndryshon stil, kështu duket ajo

Vajza e Albërie Hadërgjonajt ndryshon stil, kështu duket ajo

Vajza e Albërie Hadërgjonajt është gjithnjë në fokus të mediave rozë. Anxhelina Hadërgjonaj është një nga femrat më të ndjekura në rrjete sociale e ...
U tha se nxorri pjesën intime, Xhensila Pere ndez më tepër situatën

U tha se nxorri pjesën intime, Xhensila Pere ndez më tepër situatën

Pasi ndezi keq rrjetin social ditën e djeshme Xhensila Pere provokon sërish. Pas postimit të saj me bikini minimalist që i nxirrte në pah jesët e s ...
Ledri Vulën nuk e lënë ‘rehat’ fanset gjatë koncertit

Ledri Vulën nuk e lënë ‘rehat’ fanset gjatë koncertit

Se është njëri nga reperët më të pëlqyer këtë e dëshmon Ledri Vula. Ai ka filluar sezonën e verës mbarë me këngë dhe bashkëpunime të shumta, e që p ...
1 268 269 270 271 272 301 2700 / 3002 POSTS