Category: ROZË

1 259 260 261 262 263 283 2610 / 2825 POSTS
U mahnitët nga kjo veshje e Luanës, mësoni sa ka kushtuar

U mahnitët nga kjo veshje e Luanës, mësoni sa ka kushtuar

Show-girli shqiptare, Luana Vjollca është gjthimonë edhe më prezentë në median rozë. Veç rolit të saj si moderatore, tashmë Luana është shfaqur d ...
Xherdan Shaqiri kritikohet se s’i ndihmoi Stoke Cityt në momentet më të vështira

Xherdan Shaqiri kritikohet se s’i ndihmoi Stoke Cityt në momentet më të vështira

Ditë më parë Liverpooli e bleu Xherdan Shaqirin pasi Stoke City ra nga Premierliga sezonin që lamë pas, por Charlie Adam pohon se ylli kosovar i Zvicr ...
Surpriza e këndshme që Elvana Gjatës ia bënë në Francë

Surpriza e këndshme që Elvana Gjatës ia bënë në Francë

Këngëtarja Elvana Gjata aktualisht ndohet në Francë. Atje ka shkuar bashkë me miqtë e saj, Ermal Mamaqi, gruan e tij Ami dhe producentin e nj ...
Adelina Tahiri në një moment romantik me burrin e saj milioner

Adelina Tahiri në një moment romantik me burrin e saj milioner

Këngëtarja Adelina Tahiri po shijon çdo moment nga martesa e saj me burrin milioner. Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka publikuar një video nga ...
Këngëtarët që nuk ‘ngopen’ me fitimet që ju sjell muzika, pasurohen me biznese private

Këngëtarët që nuk ‘ngopen’ me fitimet që ju sjell muzika, pasurohen me biznese private

Në estradën shqiptare kemi një numër të madh këngëtarësh të cilët publiku po i do dhe përkrah. Madje shumica prej tyre kanë krejtësisht profesione ...
Pasi u tha se e rrahu motrën, Qumilli kërkoi përjashtimin e publikut nga seanca

Pasi u tha se e rrahu motrën, Qumilli kërkoi përjashtimin e publikut nga seanca

Sevdai Radogoshi, i akuzuar për veprën penale të rrahjes, sot ka dalë para Gjykatës Themelore në Gjakovë. Radogoshi i njohur si ‘Qumili’, po akuz ...
Është vetëm 3 vjeç por të ardhurat e saj neto arrijnë shifra të jashtëzakonshme

Është vetëm 3 vjeç por të ardhurat e saj neto arrijnë shifra të jashtëzakonshme

Princesha Charlotte është bërë shpejt një nga pjesëtarët më popullorë të familjes mbretërore. Por duket se trevjeçarja nuk adhurohet vetëm nga publ ...
Ky është çmimi i fustanit që Luana Vjollcën e bëri të duket tejet joshëse

Ky është çmimi i fustanit që Luana Vjollcën e bëri të duket tejet joshëse

Prezantuesja dhe këngëtarja seksi, Luana Vjollca së fundmi është dukur tejet seksi në imazhet që ka postuar në Instagram. Në njërën prej tyre, isht ...
Rita Ora ‘çon’ në këmbë Zvicrën, publikohen pamje nga atmosfera

Rita Ora ‘çon’ në këmbë Zvicrën, publikohen pamje nga atmosfera

Rita Ora po vazhdon turneun e saj nëpër botë. Në pothuajse të gjitha vendet ku ajo ka marrë pjesë publiku e kanë mirëpritur me një atmosferë të jas ...
Elvana i habit të gjithë, nxjerr instiktin e mëmësisë

Elvana i habit të gjithë, nxjerr instiktin e mëmësisë

Elvana Gjata ndodhet në Francë bashkë me disa miq, përfshirë Ermal Mamaqin, Amin dhe producentin Poo Bear. Gjatë qëndrimit të saj atje, këngëtarja ...
1 259 260 261 262 263 283 2610 / 2825 POSTS