Category: ROZË

1 259 260 261 262 263 311 2610 / 3101 POSTS
Dhuratat e vetme që Meghan Markle mund t’i pranojë për ditëlindje

Dhuratat e vetme që Meghan Markle mund t’i pranojë për ditëlindje

Në javët pas ditëlindjes së Meghan Markle, Dukesha e Sussexit dhe ekipi i saj mund të jenë duke punuar për t’i kthyer shumë dhurata. Politikat mb ...
Ja nga çfarë vuan Serena Williams

Ja nga çfarë vuan Serena Williams

Serena Williams ka bërë të ditur se vuan nga depresioni pas lindjes dhe se humbja e saj në San Jose më 31 korrik ka pasur të bëjë me gjendjen shëndetë ...
Era takon ambasadorin britanik në Kosovë

Era takon ambasadorin britanik në Kosovë

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi e cila i bëri krenarë shqiptarët me performancën e saj në Kampionatin Botëror “Russia 2018”, ë ...
Morena Taraku shtatzënë?

Morena Taraku shtatzënë?

Këngëtarja shqiptare Morena Taraku është mjaft e përfolur muajt e fundit për shkak të lidhjes dhe ndarjes së saj nga miliarderi Iranian. Mes tyre ...
Ja pse është beqare Bebe Rexha

Ja pse është beqare Bebe Rexha

Bebe Rexha është këngëtarja që deri tani nuk është  përfolur nga mediat rozë  për ndonjë lidhje të saj. Megjithëse ajo nuk dëshiron të flas për j ...
Labinot Tahiri u shtron darkë gurbetqarëve

Labinot Tahiri u shtron darkë gurbetqarëve

Deputeti dhe këngëtari i njohur, Labinot Tahiri vazhdon të shfaqë anën e tij humane. Ai edhe këtë herë ka treguar dashurinë dhe respektin që ka për ...
10 vjet nga martesa e Medës, pamje të rralla nga dasma

10 vjet nga martesa e Medës, pamje të rralla nga dasma

Mehdin Përgjeqaj i njohur në publik si Meda është shumë aktiv me këngë e mbrëmje muzikore. Këngëtari krahas jetës profesionale komentohet shumë edh ...
Gati për plazh! Gjyste Vulaj një mama seksi në të zeza

Gati për plazh! Gjyste Vulaj një mama seksi në të zeza

Gjyste Vulaj tash e sa vite i ka qëndruar besnike industrisë së muzikës. Këngëtarja përveç angazhimeve të shumta që ka gjatë kësaj sezone, ajo po s ...
Nuk ndalet Gold AG, së shpejti dueti i radhës

Nuk ndalet Gold AG, së shpejti dueti i radhës

Gold AG është shumë aktiv me projekte të reja muzikore. Reperi njihet për një numër duetesh me disa prej artistëve më të njohur të estradës, shkrua ...
Të shtrira dhe gjysmë të zhveshura! Imazhe provokuese të Kylie Jenner me miket e saj

Të shtrira dhe gjysmë të zhveshura! Imazhe provokuese të Kylie Jenner me miket e saj

Ylli televiziv Kylie Jenner për pak kohë ka arritur famën e motrës së saj, Kim Kardashian. Por, jo vetëm famën, Kylie është para Kim edhe sa i përk ...
1 259 260 261 262 263 311 2610 / 3101 POSTS