Category: ROZË

1 258 259 260 261 262 292 2600 / 2913 POSTS
Pamela Anderson flet për seks treshe, habit me përgjigjen e saj

Pamela Anderson flet për seks treshe, habit me përgjigjen e saj

Pamela Anderson ka qenë një nga femrat më seksi amerikane gjatë tre dekadave të fundit, në sajë të rolit të saj në Baywatch dhe Playboy Dhe duket s ...
Rita çon bluzën dhe zbulon komplet gjoksin pa sytjena! Personi që ka afër ‘përfiton’ nga momenti

Rita çon bluzën dhe zbulon komplet gjoksin pa sytjena! Personi që ka afër ‘përfiton’ nga momenti

Këngëtarja Rita Ora ka publikuar disa foto në llogarinë e saj në Instagram me rastin e ditëlindjes së një mikeje të saj. Pranë tyre e ka uruar atë ...
Momenti kur Eleni flet shqip në koncertin që mbajti mbrëmë në Tiranë

Momenti kur Eleni flet shqip në koncertin që mbajti mbrëmë në Tiranë

Eleni Foureira mbrëmë e ka mbajtur një koncert në sheshin 'Skënderbej' në Tiranë. Këngëtarja shqiptare e cila mori shumë famë me paraqitjen e saj n ...
Befason Pamela Anderson: S’kam bërë kurrë seks treshe

Befason Pamela Anderson: S’kam bërë kurrë seks treshe

Pamela Anderson ka qenë një nga femrat më seksi amerikane gjatë tre dekadave të fundit, në sajë të rolit të saj në Baywatch dhe Playboy. Dhe duke ...
Shikoni si dukej Jonida Vokshi para se të bëhej vajza e famshme që të gjithë njohim

Shikoni si dukej Jonida Vokshi para se të bëhej vajza e famshme që të gjithë njohim

Jonida Vokshi është vlerësuar shumë për thjeshtësinë e saj në ekran dhe për këtë arsye ka fituar menjëherë zemrat e teleshikuesve. Megjithatë pre ...
Ronela Hajati e parezistueshme, provokon keq me të pasmet

Ronela Hajati e parezistueshme, provokon keq me të pasmet

Këngëtarja shqiptare Ronela Hajati gjithmonë është komëntuer për format e saj bombastike si dhe tipin e saj shpërthyes. Tashmë që sezoni veror ës ...
Kejvina Kthella djeg Mikonos, shfaqet tmerrësisht e zjarrtë

Kejvina Kthella djeg Mikonos, shfaqet tmerrësisht e zjarrtë

Modelja shqiptyare Kejvina Kthella ka zgjedhur Greqinë për të pushuar. Mikonos është një nga destinacionet e preferuar të VIP-ave shqiptaë. Kejvi ...
‘Ata s’do luteshin kurrë për ne’, Bes Kallaku jep mesazhin e fortë për të gjithë

‘Ata s’do luteshin kurrë për ne’, Bes Kallaku jep mesazhin e fortë për të gjithë

Zjarri që shkrumboi një zonë të të rë në Greqinë fqinjë ka lënë shumë viktima. Numërohen deri më tani 79 viktima, 189 të lënduar dhe persona të z ...
Aktori që ia keqpërdori Kosovës 100 mijë euro, ofendon policët duke e shfaqur racizmin ndaj “katundarëve”

Aktori që ia keqpërdori Kosovës 100 mijë euro, ofendon policët duke e shfaqur racizmin ndaj “katundarëve”

Aktori që ka keqpërdorur fiks 100 mijë euro të taksapaguesve kosovarë, Armond Morina, ka fyer Policinë e Kosovës, duke i cilësuar të pashkolluar dhe k ...
‘Big Brother është m*t, s’kishim as ushqim’, ish banorja vjell vrer ndaj produksionit

‘Big Brother është m*t, s’kishim as ushqim’, ish banorja vjell vrer ndaj produksionit

Ata ishin ndër të parët që kanë dalë nga edicioni i 9-të i Big Brother Albani. Ndoshta pak kush e kujton Gerta Shinon, e cila ishte e para që dol ...
1 258 259 260 261 262 292 2600 / 2913 POSTS