Category: ROZË

1 257 258 259 260 261 291 2590 / 2901 POSTS
Momenti kur Eleni flet shqip në koncertin që mbajti mbrëmë në Tiranë

Momenti kur Eleni flet shqip në koncertin që mbajti mbrëmë në Tiranë

Eleni Foureira mbrëmë e ka mbajtur një koncert në sheshin 'Skënderbej' në Tiranë. Këngëtarja shqiptare e cila mori shumë famë me paraqitjen e saj n ...
Befason Pamela Anderson: S’kam bërë kurrë seks treshe

Befason Pamela Anderson: S’kam bërë kurrë seks treshe

Pamela Anderson ka qenë një nga femrat më seksi amerikane gjatë tre dekadave të fundit, në sajë të rolit të saj në Baywatch dhe Playboy. Dhe duke ...
Shikoni si dukej Jonida Vokshi para se të bëhej vajza e famshme që të gjithë njohim

Shikoni si dukej Jonida Vokshi para se të bëhej vajza e famshme që të gjithë njohim

Jonida Vokshi është vlerësuar shumë për thjeshtësinë e saj në ekran dhe për këtë arsye ka fituar menjëherë zemrat e teleshikuesve. Megjithatë pre ...
Ronela Hajati e parezistueshme, provokon keq me të pasmet

Ronela Hajati e parezistueshme, provokon keq me të pasmet

Këngëtarja shqiptare Ronela Hajati gjithmonë është komëntuer për format e saj bombastike si dhe tipin e saj shpërthyes. Tashmë që sezoni veror ës ...
Kejvina Kthella djeg Mikonos, shfaqet tmerrësisht e zjarrtë

Kejvina Kthella djeg Mikonos, shfaqet tmerrësisht e zjarrtë

Modelja shqiptyare Kejvina Kthella ka zgjedhur Greqinë për të pushuar. Mikonos është një nga destinacionet e preferuar të VIP-ave shqiptaë. Kejvi ...
‘Ata s’do luteshin kurrë për ne’, Bes Kallaku jep mesazhin e fortë për të gjithë

‘Ata s’do luteshin kurrë për ne’, Bes Kallaku jep mesazhin e fortë për të gjithë

Zjarri që shkrumboi një zonë të të rë në Greqinë fqinjë ka lënë shumë viktima. Numërohen deri më tani 79 viktima, 189 të lënduar dhe persona të z ...
Aktori që ia keqpërdori Kosovës 100 mijë euro, ofendon policët duke e shfaqur racizmin ndaj “katundarëve”

Aktori që ia keqpërdori Kosovës 100 mijë euro, ofendon policët duke e shfaqur racizmin ndaj “katundarëve”

Aktori që ka keqpërdorur fiks 100 mijë euro të taksapaguesve kosovarë, Armond Morina, ka fyer Policinë e Kosovës, duke i cilësuar të pashkolluar dhe k ...
‘Big Brother është m*t, s’kishim as ushqim’, ish banorja vjell vrer ndaj produksionit

‘Big Brother është m*t, s’kishim as ushqim’, ish banorja vjell vrer ndaj produksionit

Ata ishin ndër të parët që kanë dalë nga edicioni i 9-të i Big Brother Albani. Ndoshta pak kush e kujton Gerta Shinon, e cila ishte e para që dol ...
Stresi dhe Kejsi në rrëfimin e tyre të parë! Kundërshtitë e familjes, martesa në fshehtësi dhe planet e së ardhmes

Stresi dhe Kejsi në rrëfimin e tyre të parë! Kundërshtitë e familjes, martesa në fshehtësi dhe planet e së ardhmes

Këngëtari i hitit “Love Story” rrëfen për herë të parë dhe ekskluzivisht në “RevistaWho.Com” historinë e tij të dashurisë, që nisi me një porosi nga n ...
Stresi dhe Kejsi në rrëfimin e tyre të parë! Kundërshtitë e familjes, martesa në fshehtësi dhe planet e së ardhmes

Stresi dhe Kejsi në rrëfimin e tyre të parë! Kundërshtitë e familjes, martesa në fshehtësi dhe planet e së ardhmes

Këngëtari i hitit “Love Story” rrëfen për herë të parë dhe ekskluzivisht në “RevistaWho.Com” historinë e tij të dashurisë, që nisi me një porosi nga n ...
1 257 258 259 260 261 291 2590 / 2901 POSTS