Category: ROZË

1 256 257 258 259 260 319 2580 / 3186 POSTS
Gjendet një skenë nudo e Marilyn Monroe nga filmi ‘Të martuarit’

Gjendet një skenë nudo e Marilyn Monroe nga filmi ‘Të martuarit’

Një skenë nudoje me protagoniste Marilyn Monroe, e cila konsiderohej e 'shkatërruar', është gjendur pas shumë vitesh. Filmi nga i cili është ma ...
Unaza e fejesës prej diamanti e Ellie Goulding

Unaza e fejesës prej diamanti e Ellie Goulding

Ellie Goulding shfaqi unazën e saj prej diamanti për herë të parë pas fejesës me Caspar Jopling. Ajo me emocion njoftoi se ishte fejuar me të dashu ...
Aktori i njohur turk publikon pamje nga pushimet me bashkëshorten

Aktori i njohur turk publikon pamje nga pushimet me bashkëshorten

Edhe çifti i famshëm kanë lënë pas angazhimet në profesion për disa ditë. Bëhet fjalë për aktorin e njohur turk, Burak Ozcivit dhe bashkëshorten e ...
Justin Bieber dërgon të fejuarën në vendlindjen e tij

Justin Bieber dërgon të fejuarën në vendlindjen e tij

Justin Bieber dukej i lumtur derisa po përqafonte Hailey Baldwin gjatë një shëtitje për kafe në qytetin e tij të lindjes. Këngëtari ka dërguar në K ...
Urimi plot dashuri i Sinanit për ditëlindjen e gruas

Urimi plot dashuri i Sinanit për ditëlindjen e gruas

Në familjen e Sinan Vllasaliut sot ka një arsye më shumë për të festuar. Kjo ngase bashkëshortja e këngëtarit sot feston ditëlindjen, shkruan lajmi ...
Kështu dukeshin Ami dhe Ermali në dasmën e Sarës dhe Ledionit

Kështu dukeshin Ami dhe Ermali në dasmën e Sarës dhe Ledionit

Sara Hoxha dhe Ledion Liço i dhanë fund beqarisë dy ditë më parë. Dyshja organizuan dasmë përrallore larg shqipërisë, si destinacion kishin zgjedhu ...
Sa shpenzojnë shqiptarët në verë dhe cilët këngëtarë paguhen më shumë?

Sa shpenzojnë shqiptarët në verë dhe cilët këngëtarë paguhen më shumë?

“Living la vida loca”. Më mirë se sa kjo shprehje nuk e përcjell realitetin e netëve të argëtimit që Shqipëria rezervon në të gjithë vijën bregdetare ...
Peshkon me bikini, Enca: Mos më thënçin Encë po s’e zbraza këtë liqen

Peshkon me bikini, Enca: Mos më thënçin Encë po s’e zbraza këtë liqen

Enca Haxhia nuk i shpëton vëmendjes së medieve. Këngëtarja permes imazheve që sjell rregullisht në rrjete sociale, bën që të komentohet shumë, shkr ...
Plot elegancë, Marina mahnitëse në dasmën e Sarës

Plot elegancë, Marina mahnitëse në dasmën e Sarës

Aksionarja e Top Medies, Sara Hoxha dhe moderatori Ledion Liço janë kurorëzuar me martesë. Çifti vendosën që dasmën ta realizonin në Como të Italis ...
Mori pjesë në “Kënga Magjike”, a i mbeti hatri për rezultat Samantës?

Mori pjesë në “Kënga Magjike”, a i mbeti hatri për rezultat Samantës?

Samanta Karavella është emër shumë i suksesshëm i skenës muzikore shqiptare. Këngëtarja ishte e ftuara e radhës e emisionit “Mirage”, ku shpalosi s ...
1 256 257 258 259 260 319 2580 / 3186 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19