Category: ROZË

1 255 256 257 258 259 282 2570 / 2819 POSTS
Era Istrefi performoi në Rusi, ja çfarë mendojnë qytetarët për të

Era Istrefi performoi në Rusi, ja çfarë mendojnë qytetarët për të

Edhe kësaj radhe në emisionin "Mirage", të lajmi.net nuk ka munguar rubrika VoxPop. Këtë javë qytetarët kanë komentuar performancën e Era Istrefit ...
Vajza e Lutfi Hazirit i gëzohet këtij suksesi të madh

Vajza e Lutfi Hazirit i gëzohet këtij suksesi të madh

Vajzat e kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri janë pothuajse gjithnjë në qendër të vëmendjes. Lotina, Kënga dhe Mimas janë tri vajzat e Lutfi Haziri ...
Elvana Gjata mbajti koncert madhështor në Prishtinë, mos i humbisni prapaskenat

Elvana Gjata mbajti koncert madhështor në Prishtinë, mos i humbisni prapaskenat

Këngëtarja shqiptare, Elvana Gjata javën e kaluar mbajti koncert madhështor në Prishtinë. Ajo ishte përgatitur mjaft shumë për këtë koncert sa që s ...
Gadafi dhe Mercy, “donë me ditë” gjithçka

Gadafi dhe Mercy, “donë me ditë” gjithçka

Është i njohur në skenën tonë të estradës Por, tani Gadafi dhe Mercy kanë vendosur që të sjellin diçka me “in” për këtë verë! Është kjo kënga ...
Zbulohet i dashuri i Elvana Gjatës, qenka djali i biznesmenit të njohur shqiptar

Zbulohet i dashuri i Elvana Gjatës, qenka djali i biznesmenit të njohur shqiptar

Prej gati 2 vitesh, Elvana Gjata po përflitet se është në një lidhje me një mashkull, identitetin e të cilit këngëtarja ka preferuar që ta mbajë të fs ...
Lopez: Meshkujt janë të padobishëm deri në moshën 33 vjeç

Lopez: Meshkujt janë të padobishëm deri në moshën 33 vjeç

Këngëtarja super seksi është e bindur që mënshkujt janë të paadobishëm deri në moshën 33 vjeçe. Duke pasur parasysh të gjithë meshkujtë që ka pas ...
Një muaj para dasmës së shumëpërfolur, Ledion Liço merr vendimin e papritur

Një muaj para dasmës së shumëpërfolur, Ledion Liço merr vendimin e papritur

U përfol në media se çifti i njohur Ledion Liço dhe Sara Hoxha do të realizojnë në muajin gusht cremoninë e tyre martesore. Dasma do të mbahet në ...
Një pyetje ‘e çuditshme’ e Adi Krastës paska qenë dritarja e parë që Beti Njuma të ishte në ekran

Një pyetje ‘e çuditshme’ e Adi Krastës paska qenë dritarja e parë që Beti Njuma të ishte në ekran

Sot janë plot 14 vjet në Top Channel dhe janë mjaftueshëm për të mos mbajtur mend shumë çfarë ka ndodhur para tyre, ndaj edhe Beti Njuma, gazetarja dh ...
Vajza e Majlinda Bregut me poza ‘vrastare’, djeg rrjetin si një Kardashiane e vërtetë

Vajza e Majlinda Bregut me poza ‘vrastare’, djeg rrjetin si një Kardashiane e vërtetë

Vajza e ish deputetes Majlinda Bregu shpesh është përfolur në rrjetet sociale për shkak të pamjes së saj super sensuale si dhe pozave provokuese që re ...
Gati të digjeni…! Luana sapo publikoi hitin e ri të verës

Gati të digjeni…! Luana sapo publikoi hitin e ri të verës

Luana Vjollca sapo publikoi këngën e saj më të re ‘Vetëm ty’. Pas dueti me Bujar Qamilin, Luana ka vendosur të surprizojë sërish. Ajo që tërhe ...
1 255 256 257 258 259 282 2570 / 2819 POSTS