Category: ROZË

1 254 255 256 257 258 292 2560 / 2913 POSTS
E diele si kjo për Elvana Gjatën

E diele si kjo për Elvana Gjatën

Elvana Gjata është emër shumë i dashur për publikun. Ditë më parë, këngëtarja mbajti koncert madhështor në Prishtinë, ku mblodhi numër të madh të f ...
Arilena ngriti në këmbë publikun në Tiranë, publikon pjesë nga performanca

Arilena ngriti në këmbë publikun në Tiranë, publikon pjesë nga performanca

Arilena Ara është një prej artisteve shqiptare suksesi i të cilës ka kaluar edhe kufijtë. Këngëtarja së fundi kishte performuar në “Fan Zone”, në f ...
Dikur e kishte të dashur! Ledri befason me komentin në imazhin e fundit të Duas

Dikur e kishte të dashur! Ledri befason me komentin në imazhin e fundit të Duas

Dua Lipa vite më parë ka qenë e dashura e reperit Ledri Vula. Megjithatë, prej vitesh dyshja kanë ndarë rrugët, ndërsa Dua po zhvillon karrierë ndë ...
Enca në përqafim të Daddy Yankee, këto janë fjalët e saj

Enca në përqafim të Daddy Yankee, këto janë fjalët e saj

Enca Haxhia vazhdon të jetë ndër personazhet më të përfolura të shoubizit vendor.Së fundi, ajo bashkë me këngëtarin e hitit “Despacito”, Daddy Yankee, ...
Kolinda për këngëtarin kroat: Do të jetosh përgjithmonë në këngët tua dhe zemrat tona

Kolinda për këngëtarin kroat: Do të jetosh përgjithmonë në këngët tua dhe zemrat tona

Presidentja e Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitarović ka postuar në Facebook pas vdekjes së këngëtarit të njohur kroat Oliver Dragojeviq që vdiq sot në m ...
2po2 duet me Unikkatil? Kështu qëndron e vërteta

2po2 duet me Unikkatil? Kështu qëndron e vërteta

Reperi Besnik Canolli i njohur për publikun si 2po2, për vite me radhë vazhdon të sjellë hite të reja. Së fundi, ai ka qenë i ftuar në një intervis ...
I dyshuari për vrasjen e 22 vjeçarit, i rrethuar vazhdimisht nga politikanët e artistët e Kosovës /FOTO

I dyshuari për vrasjen e 22 vjeçarit, i rrethuar vazhdimisht nga politikanët e artistët e Kosovës /FOTO

Mbrëmë rreth orës 23:00 një person është vrarë me armë zjarri në fshatin Bresalc të Gjilanit. Burimet e lajmi.net brenda Policisë së Kosovës thonë ...
Kylie i bie pishman për buzët? Fotoja e fundit tregon shumë

Kylie i bie pishman për buzët? Fotoja e fundit tregon shumë

Kylie Jenner është ndër emrat më të përfolur në shoubizin ndërkombëtar. Ylli televiziv tash e një kohë pranon të ardhura të mira nga biznesi i saj ...
Vdes këngëtari i famshëm kroat Oliver Dragojeviq

Vdes këngëtari i famshëm kroat Oliver Dragojeviq

Gati një vit pas diagnostikimit me kancer në mushkri, ka vdekur një prej këngëtarëve më të njohur kroat Oliver Dragojeviq. Dragojeviq ka vdekur sot në ...
Pak javë pas aksidentit, George Clooney dhe Amal fotografohen në darkë me miq

Pak javë pas aksidentit, George Clooney dhe Amal fotografohen në darkë me miq

Amal Clooney kishte vënë në pah format trupore në pantallonat e shkurtër. Ajo iu bashkua bashkëshortit të saj, George dhe miqve, Stella McCartney n ...
1 254 255 256 257 258 292 2560 / 2913 POSTS