Category: ROZË

1 253 254 255 256 257 301 2550 / 3005 POSTS
Një pozë nga mbrapa e ish-aktorës seksi të ‘O sa mirë’

Një pozë nga mbrapa e ish-aktorës seksi të ‘O sa mirë’

Bëhet fjalë për aktoren Linda Jarani, ajo e cila mëngjesin e sotëm i vuri ‘flakën’ Instagramit me disa fotografi shumë provokuese. Aktorja në kët ...
Orlando Bloom fotografohet i zhveshur para pasqyrës

Orlando Bloom fotografohet i zhveshur para pasqyrës

Orlando Bloom është tallur derisa po largonte një merimangë të madhe nga banjo e tij. Aktori postoi këtë video qesharake në rrjete sociale, ku treg ...
A e pasqyron jetën luksoze me ndonjë qëllim? Kështu përgjigjet Ermali

A e pasqyron jetën luksoze me ndonjë qëllim? Kështu përgjigjet Ermali

Ermal Fejzullahu është një nga artistët më të suksesshëm të estradës. Ai së fundi ka qenë i ftuar në emisionin “Mirage”, ku zbuloi të pathëna rreth ...
Albatriti feston ditëlindjen, urimi i bashkëshortes plot dashuri

Albatriti feston ditëlindjen, urimi i bashkëshortes plot dashuri

Për Albatrit Muçiqin data 5 gusht është shumë e veçantë. Kjo ngase, me këtë datë, këngëtari feston ditëlindjen, e që sot mbush plot 27 vjet, shkrua ...
“I dua vithet e mija të mëdha”, Bebe Rexha “shokon” me postimin e fundit

“I dua vithet e mija të mëdha”, Bebe Rexha “shokon” me postimin e fundit

Aktualisht është mesin e artisteve shqiptare që gëzon famë të madhe në botë. Bebe Rexha është shumë aktive me projekte të reja muzikore dhe koncert ...
DJ Dagz, DJ PM dhe DJ Geek synojnë tregun evropian

DJ Dagz, DJ PM dhe DJ Geek synojnë tregun evropian

Mysafirët e radhës të emisionit "Mirage" ishin edhe tre DJ të njohur në vend. Bëhet fjalë për DJ Dagz, DJ PM dhe DJ Geek, të cilët folën rreth bash ...
Dua Lipa kundër Thaçit e Vuçiqit- Kosova këtë javë dërgon lajme të mira në botë

Dua Lipa kundër Thaçit e Vuçiqit- Kosova këtë javë dërgon lajme të mira në botë

Tensionet Kosovë -Serbi, deklaratat për ndarje, autonomia e veriut, përplasja e mundshme atje që mund te shkatojë edhe viktima, mbajnë vulën e politik ...
Kështu e paralajmëron këngën e re të Gjikos, Elita

Kështu e paralajmëron këngën e re të Gjikos, Elita

Lidhja e reperit Gjiko me moderatoren Elita Rudi është shumë e komentuar në shtypin rozë. Gjiko ka njoftuar fansat se sot (e diele) do të publikojë ...
Publikohet një pjesë e klipit të ri nga Çiljeta Xhilaga

Publikohet një pjesë e klipit të ri nga Çiljeta Xhilaga

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga nuk është shumë aktive me këngë të reja. Por, këtë kohë ajo ka menduar që për fansat e saj të sjell një projekt të ri, s ...
Komentohet për peshën, Ermali ua mbyll gojën me këtë deklaratë

Komentohet për peshën, Ermali ua mbyll gojën me këtë deklaratë

Ermal Fejzullahu është njëri nga artistët më të suksesshëm të estradës shqiptare. Ai ka qenë së fundi i ftuar në një intervistë për emisionin “Mira ...
1 253 254 255 256 257 301 2550 / 3005 POSTS