Category: ROZË

1 247 248 249 250 251 312 2490 / 3120 POSTS
Dafina Zeqiri i dridhë të pasmet para pasqyrës, ndërsa mikesha e saj ia prekë

Dafina Zeqiri i dridhë të pasmet para pasqyrës, ndërsa mikesha e saj ia prekë

Dafina Zeqiri ka disa javë që është kthyer në Kosovë, shkruan GazetaBlic. E menjëherë ajo ja dhënë dhe datat e koncerteve që do të mbajë në qytete ...
Kënga e Ledrit dëgjohet në mes të Serbisë nga këngëtari serb

Kënga e Ledrit dëgjohet në mes të Serbisë nga këngëtari serb

“Princess Diana” nga Ledri Vula dhe Lyrical Son sot shënon mbi 22 milionë klikime për vetëm dy muaj, shkruan GazetaBlic. E duke qenë se kënga është ...
Këngëtarja e re Tayna kopjon prej fillimit deri në fund klipin e këngës “Shqipe”

Këngëtarja e re Tayna kopjon prej fillimit deri në fund klipin e këngës “Shqipe”

Hyri fuqishëm në estradën shqiptare… Reperja me emrin Tayna krijoi famë të madhe me bashkëpunimin e saj me Don Phenom për këngën ‘Columbiana’ e më ...
Bashkëshorti i Teuta Krasniqit i bën një super suprizë Tarës

Bashkëshorti i Teuta Krasniqit i bën një super suprizë Tarës

Teuta Krasniqi së bashku me familjen e saj ndodhen në Turqi për pushime, shkruan GazetaBlic. E pikërisht aty, në Antalia, sonte do të performojë ed ...
Lori Hoxha nuk kursehet fare për dasmën e motrës, s’e merrni me mend sa ka kushtuar veshja e saj

Lori Hoxha nuk kursehet fare për dasmën e motrës, s’e merrni me mend sa ka kushtuar veshja e saj

Dasma e moderatorit të njohur, Ledion Liço me trashëgimtaren e pasur të TOP MEDIAS, Sara Hoxhën ëstë një ndër ngjarjet më të komentuara ditët e fundit ...
A janë këto fotot më të nxehta të Rita Orës këtë verë?

A janë këto fotot më të nxehta të Rita Orës këtë verë?

Dhe këngëtarja ka pozuar me bikini nga Malta përpara shfaqjes së saj në festivalin Summer Daze. 27-vjeçarja dukej humë 'hot' në një ballkon me ...
Kështu dukej Vlora Çitaku para 15 viteve!

Kështu dukej Vlora Çitaku para 15 viteve!

Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku është një nga femrat më të zonja shqiptare. Ajo është aktive edhe në rrjete sociale e cila ndan me ndje ...
Tre emrat e rinj të muzikës që ‘vibruan’ botën e shoubizit dhe shtypit rozë

Tre emrat e rinj të muzikës që ‘vibruan’ botën e shoubizit dhe shtypit rozë

Industria e muzikës vendore çdo ditë nxjerr emra të rinj në skenë. Disa prej tyre, me të publikuar këngën e parë, suksesin e kanë të sigurtë, shkru ...
Besnik Qaka tregon si erdhi ideja e bashkëpunimit me Genc Prelvukajn

Besnik Qaka tregon si erdhi ideja e bashkëpunimit me Genc Prelvukajn

Besnik Qaka para kamerës së emisionit 'Mirage' ka folur rreth karrierës muzikore dhe jetës private. Ai tha disa fjalë për ndjenjën e të qenurit bab ...
Ja çka thotë 2po2 për Getin dhe Unikkatilin

Ja çka thotë 2po2 për Getin dhe Unikkatilin

Në rubrikën 'Kë zgjedh' ishte i ftuar reperi 2po2. Në mesin e disa kolegëve që iu vunë përball ai zgjodhi një për një arsye, shkruan lajmi.net B ...
1 247 248 249 250 251 312 2490 / 3120 POSTS